Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Електрики в Запоріжжі від "электрик.zp.ua" - це впевненість у безпеці вашого будинку, офісу або підприємства!

Ми надійні партнери для вас і вашого бізнесу!

Від 01.04.2020, в зв'язку з COVID-19, деякі послуги можуть бути недоступні або надаватися із затримкою! Наші фахівці працюють в масці, після кожного замовлення дезінфікують руки, в разі потреби одягають бахіли! В цілому ми працюємо в штатному режимі, графік роботи без змін!

За статистикою сайту https://dsns.gov.ua/ «ГСЧС» України: Основні причини виникнення пожеж у будівлях і спорудах житлового призначення 2018., Це порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок 9469 пожеж або 29,9% , від усіх пожеж протягом року. Основна частина пожеж виникає через несправність електропроводки та електричного обладнання! Тому, ми рекомендуємо відмовитися від самостійного ремонту електропроводки і викликати професійних електриків в Запоріжжі, які допоможуть усунути проблему з вашої електромережею!

Обслуговування електромереж та електрообладнання

«ЕЛЕКТРИК ЗАПОРІЖЖЯ» - ВИКЛИК АВАРІЙНОГО ЕЛЕКТРИКА В ЗАПОРІЖЖЯ.

Аварійні електрики міста Запоріжжя, швидке реагування та терміновий виїзд. Call-центр: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97 Цілодобово.

Ми відносно молода і постійно розвиваюча компанія, з професійними електриками, вже з досвідом більше десяти років, надаємо послуги електрика в Запоріжжі, а також електромонтажні роботи в Запоріжжі і Запорізькій області. За час нашої роботи сформували професійну і злагоджену команду фахівців електриків. Наші майстри електрики знають свою справу, оперативно якісно, ​​виконують роботу, йдуть розпорядженням ГОСТів і Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) в Україні. Співробітники нашої компанії мають дипломи про середню або вищу електротехнічному освіту і діючу групу допуску з електробезпеки.

У нашій роботі застосовуємо тільки якісну електропроводку, якісні матеріали перевірених виробників, наприклад, «Одескабель», «ЗЗЦМ», «Schneider Electric», «ABB», «Eaton», «IEK» та інші виробники електротехнічної продукції.

Надаємо всім нашим клієнтам послуги електрика в Запоріжжі та електромонтажні роботи за доступними цінами в Україні. Постійні клієнти мають перевагу в швидкості реагування і лояльну цінову політику! Перевага нашого сервісу - це виклик електрика терміново в Запоріжжі!

Кількість постійних клієнтів щодня зростає, це показник нашої плідної роботи в сфері електромонтажних робіт і технічного обслуговування цивільних і промислових споруд. Так само показник нашої роботи, це хороші відгуки від наших задоволених клієнтів! Наші професійні майстри не хваляться відгуками електриків в Запоріжжі, а показують свій професіоналізм в роботі!

З впевненість можемо сказати, що надаємо «Всі види послуг електрика в Запоріжжі» для житлового сектора "ЖКГ", постійно відкриваємо нові напрямки для обслуговування комерційних електромереж малого і середнього бізнесу. Беремо на електричне обслуговування квартири, ОСББ, кооперативи, будинки, офіси, магазини, мережі магазинів і підприємства.

Наша фірма має чотири напрямки, а це аварійний виклик електрика по Запоріжжю, дрібні роботи по послугах електрика в Запоріжжі, електромонтажні роботи в Запоріжжі і Запорізькій області, а також регулярне обслуговування наших клієнтів по Запоріжжю!

Основні наші напрямки це:

Аварійний виклик чергового приватного електрика в квартиру, будинок, офіс і підприємство по Запоріжжю - аварійний виклик електрика цілодобово!

Технічне обслуговування електромереж наших клієнтів по місту Запоріжжю і Запорізькій області, за договором і без.

Перелік послуг електрика:

Послуги електрика в Запоріжжі
 • Аварійний виклик електрика в Запоріжжі.

 • Черговий приватний електрик в Запоріжжі.

 • Електромонтажні роботи в Запоріжжі і Запорізькій області.

 • Виклик електрика для обслуговування електрообладнання та електромереж.

 • Виклик електрика для консультації і діагностики електромережі.

 • Діагностика електропроводки на несправності, пошук несправності електропроводки.

 • Монтаж або заміна електропроводки.

 • Часткова заміна електропроводки.

 • Заміна, монтаж проводу СІП. Заміна проводу СІП від стовпа до будинку.

 • Електромонтаж повітряних ліній електропередач.

Дрібні роботи, по послугах електрика:

 • Послуги електрика для підключення великої і дрібної побутової техніки як: водонагрівачі (бойлери), електропечі, духові шафи, варильні поверхні, кондиціонери, витяжки, вентилятори, пральні машини, електричні котли, обігрівальні прилади, дзвінки та інші електроприлади.

 • Заміна і установка електричного щитового обладнання. Обслуговування електричного щитового обладнання.

 • Заміна, установка або комутація електролічильників і приладів обліку.

 • Установка, а також заміна автоматичних вимикачів.

 • Заміна пробок на автоматичних вимикачі (автомати).

 • Монтаж або установка пристрою захисного відключення.

 • Заміна або установка реле напруги (приладів від перенапруги).

 • Установка стабілізаторів напруги і пристроїв безперебійного живлення.

 • Заміна і установка електричних вимикачів, електричних розеток і іншої фурнітури.

 • Заміна і установка всіх видів люстр, бра, точкових світильників і інших освітлювальних приладів.

 • Ремонт всіх видів освітлювальних приладів таких як люстр, бра, точкових світильників.

 • Штроблення стін для прокладки електропроводки.

Аварійний елеткрік Запоріжжя

Виїжджаємо на аварійний виклик електрика і не терміновий виклик електрика по всім районам міста Запоріжжя, а це Олександрівський район, Вознесенівський район (Орджонікідзевський), Дніпровський район (Мікрорайони: Бородинський, Осипенківський, Робоче селище, Верхня Хортиця, Селянський селище, Мірошницький селище, Великий Луг або Правий Берег), Заводський район (Кічкас), Комунарський район (Космос, Південний), Хортицький район (Бабурка) та Шевченківський район нашого міста. Електрик в Запоріжжі приїде до вас максимально швидко!

Зовсім недавно виникла велика кількість «електриків», які не те щоб за низькими цінам, а практично безкоштовно готові надати електричні послуги з електромонтажних робіт. На сайтах в інтернеті, в оголошеннях по електричним послуг на дошках оголошень, не докладаючи особливих зусиль, знайдеться «електрик» для виконання ремонту електропроводки. Викликаючи подібних «електриків» ви змушені чітко розуміти, електромонтаж зобов'язані виробляти дипломовані фахівці електрики.

«Послуги електрика в Запоріжжі» - Терміновий виклик електрика.

Виклик електрика додому Запоріжжя та Запорізька область. Цілодобово - 24/7. Call-центр: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97.

Електрик, що надається послуги електрика повинен постійно практикуватися і оновлювати знання, а також володіти професійним підходом. Яку б електричну роботу не чинив електрик, будь то діагностика несправностей електропроводки, підключення великої техніки побутового призначення або ж електричного обладнання, електрик змушений бути висококваліфікованим фахівцем. Ми помітили, скільки відбувається нещасних випадків з вини некомпетентних електриків, ці насилу звані «електрики» після себе залишають неякісно виконану електричну роботу. Нашим електрикам, як і багатьом іншим електрикам, професіоналам, не раз траплялося переробляти після таких «електриків-самозванців» електропроводку з самого початку, але ж це ваш час, ваші гроші, і найголовніше ВАША БЕЗПЕКА.

Виклик електрика Запоріжжя

Час нещадно, речам властиво зношуватися і виходити з ладу, електромережі і електропроводка не виняток. В такому разі не впоратися без допомоги висококваліфікованих електриків. Особливо важливим пунктом для наших електриків є надання якісних послуг. Виклик, виконаний нашими електриками - виконується якісно і за доступними цінами.

Наші електрики, яких ви можете викликати в Запоріжжі та Запорізькій області за телефоном, вказаним в контактах, безпомилково розрахують потужності, підберуть відповідні матеріали, встановлять автоматичні вимикачі, виконають за потрібне чином поставлене завдання. Висока вимога до послуг наших електриків - техніка безпеки.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! У разі аварійної ситуації з електропроводкою в місті Запоріжжя і Запорізької області відразу викликайте електрика, зателефонувавши нам за номером, вказаним в контактах, не потрібно намагатися розібратися з несправністю самостійно. Запам'ятайте, що займатися ремонтом електропроводки самому, не маючи спеціальної підготовки категорично заборонено!

Електрик Запоріжжя

Виклик електрика в квартиру, будинок, офіс, а також підприємство здійснюється дзвінком на телефон, вказаний в контактах. Ви коротко описуєте проблему або суть потрібної послуги електрика, для того максимальної підготовки електрика, щоб електрик взяв необхідні матеріали, наприклад, провід, розетку, автомати, і швидко усуне неполадку. У разі, коли ви не можете розібратися в події з електропроводкою, не переживайте, вимкніть головний автоматичний вимикач в електрощиті і викликайте професійного приватного електрика в Запоріжжі та Запорізькій області за прийнятними цінами по телефону, зазначеному в контактах.

Ціни на поширені послуги електрика в Запоріжжі від 01.04.2020:

Подивитися повний прайс на послуги електрика можна в розділі:

«Ціни на послуги електрика».

Вартість на послуги електрика приблизні, попередня ціну озвучуємо по телефону, остаточну на об'єкті перед початком робіт, крім складних аварійних ситуацій.

Часті питання по електриці в Запоріжжі:

Як замовити послуги фахівців електриків?

Переходьте за посиланням «Контакти» і вибираєте будь-який зручний спосіб комунікації, або Call-центр: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00 - Без вихідних. Аварійний виклик: Цілодобово - 24 \ 7.

Який прайс на послуги електрика в Запоріжжі?

 • Діагностика електропроводки від 150/250/350 грн.

 • Заміна електролічильника від 250/350 грн.

 • Заміна автоматичних вимикачів від 100/150 грн.

 • Заміна розеток і вимикачів від 50/75 грн.

 • Установка і заміна люстр і світильників від 150/250/350 грн.

Подивитися повний прайс на послуги електрика можна в розділі: «Прайс на послуги електрика»!

Скільки коштує виїзд майстра?

Виклик не термінового електрика в Запоріжжі 100 грн., Мінімальна сума робіт без урахування виклику 150/250 грн. Виклик та консультація електрика 250/350 грн. Якщо ви скористаєтеся послугами майстра для розрахунку вартості електромонтажних робіт повного комплексу 250/350 грн., При подальшому проведенні робіт сума буде входити в роботу.

Які гарантії надає сервіс?

Всі наші фахівці проходять перевірку служби безпеки, крім цього для робіт на які необхідна відповідна кваліфікація мають відповідні освіту і досвід роботи. Повна гарантія на дрібні роботи 14 днів, на електромонтажні роботи повного комплексу 365 днів. Якщо ви зіткнулися з несумлінним фахівцем, зверніться на горючу лінію для вирішення вашого питання.

В яких районах ви працюєте?

Працюємо в усіх районах Запоріжжя: Олександрівський район, Вознесенівський район (Орджонікідзевський), Дніпровський район (Правий берег), Заводський район (Кічкас), Комунарський район (Космос, Південний), Хортицький район (Бабурка) та Шевченківський район.

Якщо у вас є питання, відповіді на них можна отримати, зателефонувавши нам або викликавши електрика на об'єкт, для отримання кваліфікованої консультації електрика: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65.

Інформація на сайті «Електрик Запоріжжя» актуальна на 1 жовтня 2020 року.

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [8 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber