Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У старій частині міста Запоріжжя розташовується один з семи районів міста - Олександрівський район. Саме з цього району пішла історія міста Запоріжжя, так як ще в 1770 році тут заснували Олександрівську фортецю, завдяки якій трохи пізніше виник славне місто Олександрівськ. Назва Олександрівський до району прийшло в 2016 році, а до цього район називався Жовтеневим, а точніше Жовтневим. А якщо капнути глибоко в історію, т з 1935 року по 1961 Олександрівський район називали Сталінським.

З Олександрівського району можна потрапити в Вознесенівський, Шевченківський та Комунарський райони міста Запоріжжя.

Населення Олександрівського району майже 70 тисяч чоловік. Олександрівський район складається з 63 вулиць, 13 провулків 4-х площ. Понад три тисячі різних підприємств і організацій розташовані в Олександрівському районі. А площа району 11,2 км.

По центру Олександрівського району проходить центральний проспект міста Запоріжжя - проспект Соборний. Основні вулиці району Шкільна, Базарна, Грязнова, Запорізька, Залізнична, Поштова, Гончарова, Вербова, Святого Миколая.

Чотири бібліотеки, п'ять дитячо-юнацьких клубів, чотири центри культури, відпочинку та розваг забезпечують дозвілля жителів Олександрівського району.

Обласний краєзнавчий музей, Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В. Г. Магара, Запорізький обласний театр ляльок відкривають свої двері для всіх жителів і гостей міста Запоріжжя.

Озеленення району представлено двома парками і чотирнадцятьма скверами. Один з парків, красиве місце для прогулянок і відпочинку - «Дубова Роща». Площа «Дубовий Гаї» перевищує 540 000 метрів квадратних.

У будь-якому районі, будь-якого міста можуть виникнути неполадки як з водопроводом, газопроводом, теплопроводом так і з електрикою. Що ж робити, якщо немає світла в Олександрівському районі?

Якщо зникло світло і ви житель Олександрівського району, Вам необхідно знати, куди звернутися у разі відсутності світла у всьому районі. Можна зателефонувати в ОблЕнерго по телефону (0-800) 504-502, або знайти номер аварійної служби на платіжці за електроенергію. Або звернеться в обслуговуючу компанію вашого будинку.

Але в деяких ситуаціях електрики відмовляються від проведення робіт, так як проблема з електрикою має внутрішньоквартирний характер, тоді порятунком ставати виклик приватного майстра електрика. Викликати електрика в Олександрівський район, необхідно за телефонним номером: (068) 272-65-97, (099) 214-80-65. Наші електрики високоякісно виконають електричні роботи різного рівня складності, як в квартирі, так і в приватному будинку, при необхідності проведуть консультацію. Електрики в Олександрівському районі працюють без вихідних і святкових днів. Звичайний виклик електрика: 08: 00-19: 00. Якщо ситуація не може чекати і потрібно терміново усунути несправність, можлива послуга термінового виклику майстра електрика в Олександрівському районі!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber