Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Для підключення та установки електропечі викликайте професійного електрика по телефону, зазначеному в контактах нашого сайту послуг електриків в місті Запоріжжя і Запорізької області «електрік.zp.ua».

Сучасну кухню неможливо уявити з відсутністю побутової техніки, тим більше без електроплити. Електропіч - це кухонний електроприлад, який служить для запікання, тушкування, смаження різних страв, а також для їх розігрівання. Останнім часом електропечі набули широкого поширення, і вже складно знайти сім'ю, яка б вже не підключила, або не планувала встановити електропіч. Але вартість електропечі досить висока, і тому до підключення електропечі варто підійти відповідально.

Електропіч - це споживач електроенергії високої потужності, що потребує проведення окремої електропроводки. На сучасному ринку безліч моделей електропечей, споживана потужність яких починається від 3 кВт. При таких потужностях потрібна окрема лінія електропроводки (прихована або накладна), а також установка окремого автоматичного вимикача.

При підключенні електропечі бажано встановити окремий автоматичний вимикач в електрощиті, якщо такого немає, а також провести кабель до місця установки електропечі. Через споживання великих навантажень, щоб уникнути проблем з електропроводкою в майбутньому автомат повинен бути! З нашого великого досвіду, з упевненістю можемо сказати де немає окремих ліній до електропечі, проблема з електрикою рано чи пізно буде! Навіть за часів «СРСР», будинку старого фонду, які не газифіковані передбачалися зі штатною окремою лінією!

Тому підключення і установку електропечі потрібно довіряти хорошим професійним електрикам! Замовити підключення або установку електропечі з нашого сайту можна за телефонами (099) 214-80-65, (068) 272-65-97, ми працюємо без вихідних з 08: 00-19: 00. Навіть якщо у вас виник просто питання, консультацію в телефонному режимі можна отримати абсолютно безкоштовно!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber