Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Для підключення і установки електропечі викликайте професійного електрика за телефоном, вказаним в контактах нашого сайту «Послуги електрика в місті Запоріжжя та Запорізької області».

Сучасну кухню неможливо уявити з відсутність побутової техніки, тим більше без електроплити. Електропіч це невеликий кухонний електроприлад, який служить для запікання, гасіння, смаження різних страв, а також для їх розігріву. Останнім часом електропечі набули широкого поширення, і вже складно знайти сім'ю, яка б вже не підключила, або не планувала встановити електропіч. Але вартість електропечі досить висока, і тому до підключення електропечі варто підійти відповідально.

Електропіч це споживач електроенергії високої потужності, що потребує проведення окремої електропроводки. На сучасному ринку безліч моделей електропечей, споживана потужність яких коливається в межах 3-30 кВт. При таких потужностях потрібна окрема лінія електропроводки (крита або накладна), а також установка окремого автоматичного вимикача.

Перед тим як виконати підключенням електропечі бажано встановити окремий автоматичний вимикач в електрощиті, якщо такого немає, а також провести кабель до місця установки електропечі. Тому підключення та встановлення електропечі потрібно довіряти хорошому професійному електрику, такому як електрик нашого сайту»Послуги електрика в місті Запоріжжя та Запорізькій області".

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber