Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Першорядну важливість у здійсненні ремонтних робіт займає електромонтаж. Зовсім неважливо проходить Капітальний ремонт в квартирі, будинку, офісі або підприємстві, не варто недооцінювати важливість електромонтажних робіт.

Враховуючи, що всі роботи, щодо електрики і електропроводки мають не малий ризик для безпеки життя, то варто довірити електромонтажні роботи досвідченому електрику. Скористатися послугами професійного електрика, який буде дотримуватися необхідних стандартів технології електромонтажу.

Спершу цілком може виглядати, що при проведенні електромонтажних робіт не привидітися зіткнутися з труднощами. Досить розкинути електропроводку по потрібній поверхні, поставити розетки і вимикачі, і «Еврика!» ось він - світло. Але це лише світло в кінці тунелю, все йде зовсім не просто.

Досвідчений електрик професіонал повинен володіти значною кількістю тонкощів, щодо електромонтажних робіт. Тому хороший електрик перед початком електромонтажних робіт повинен провести досить копітку процедуру планування електромонтажу. Який навіть у висококваліфікованого електрика може зажадати значної кількості часу.

Електрик, складаючи планування при електромонтажу, змушений розрахувати потрібну кількість кабелю та перерізу кабелю для електромонтажу, електричних точок, необхідних електричних приладів, а також кількість електрощитів. Електрик у процесі планування електромонтажних робіт повинен враховувати передбачувані струмові навантаження на електропроводку, ну і також призначення приміщення, в якому електрик проводить електромонтажні роботи. Враховуючи, що оздоблювальні роботи будуть виконуватися після проведення електриком електропроводки, електрику було б не зайвим знати розташування великогабаритних меблів і високо споживаних електричних приладів при електромонтажі. Зокрема таких електричних приладів як: пральна машина, електропіч, витяжка, водонагрівач (бойлер), кондиціонер та інші, щоб уникнути сюрпризів, і не шукати вимикач за пральною машиною. Сумлінний Електрик врахує цю інформацію при електромонтажних роботах і розмітить місця майбутньої прокладки проводу і установки розеток і вимикачів.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber