Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Підключення і установку водонагрівача (бойлера) може виконати професійний електрик, якого ви можете, викликати на нашому сайті «електрік.zp.ua» за телефоном, вказаним в контактах.

Водонагрівач (бойлер) - пристрій для постійного рівномірного підігріву води до необхідної температури в системі водозабезпечення квартири, приватного будинку або підприємства. Щоб нагріти воду водонагрівач потребує підведення електроживлення. За видом дії водонагрівачі існують двох видів: накопичувальний водонагрівач і проточний водонагрівач.

Накопичувальний водонагрівач має вигляд ємності певного розміру з встановленим всередині нагрівальним елементом.

Проточні водонагрівачі зазвичай меншого обсягу, так як нагрівальна ємність представлена ​​в формі вузької трубочки, завдяки йому прогрів води здійснюється досить швидко, протягом того часу поки вода протікає крізь теплообмінник.

Всі водонагрівачі споживають більше навантаження для звичайної електромережі, для того щоб розвантажити проводку необхідна окрема лінія підключення електроживлення.

Накопичувальний або проточний водонагрівач бажано підключати окремою лінією електроживлення, так прилад має підвищену небезпеку і велику потужність споживання електроживлення, стандартний проточний бойлер слід живити проводом від 1,5 мм / кв. і встановлювати автоматичний вимикач або диференційний автомат, якщо в будинку є заземлення, заземлити бойлер для безпеки людини, від ураження електричним струмом!

Жодним разі бойлер НЕ зануляють! При аварійних ситуаціях, на корпусі бойлера може виявитися напруга! А це вже небезпечно!

З нашого досвіду, оптимальним рішенням для квартири і приватного будинку це установка накопичувального водонагрівача, постійна наявність гарячої води і помірне навантаження на електромережу, мінуси габарити водонагрівача, великий бак на відміну від проточного водонагрівача. Ось для підприємства складно сказати, тут потрібно дивитися індивідуально.

Для отримання консультації або виклику електрика для підключення бойлера звертайтеся до нас, ми працюємо без вихідних з 08: 00-19: 00, телефони для зв'язку +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65.

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber