Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Монтаж електрощитів в квартирі, будинку, офісі або підприємстві почнеться з підключення. Спочатку виберіть, який електрощит Ви вирішите підключити – прихований (внутрішній) електрощит або ж накладної (зовнішній).

Коли в квартирі, будинку, офісі або на підприємстві прихована (внутрішня) електропроводка, тоді правильніше, щоб електрик підключив прихований (внутрішній) електрощит, він займе значно менше місця, і більш природний вигляд, тому що практично не випирає із стіни. Для підключення прихованого електрощита, електрик повинен визначивши місце під електрощит, на це місце буде встановлено електрощит, який електрик замаже гіпсом (алебастром). Для підключення такого електрощита товщина стіни повинна бути дозволяє для установки в неї електрощита.

накладний (зовнішній) електрощит прекрасно підходить відкритій (зовнішній) електропроводці. Зовнішній електрощит не потребує штроблення стін, такий електрощит закріплюють дюбелями або шурупами «саморізами» (вибір залежить від поверхні стін).

За установкою електрощита, йде укомплектувати електрощита і його підключити, на початку, підключивши необхідні автоматичні вимикачі (автомати). Для підключення автоматичні вимикачі закріплюються на DIN-рейки звичайним натисканням зверху, а фіксатор автоматичного вимикача гарантує надійність кріплення автомата на DIN-рейці. Для електрика процес комплектації електрощита необхідними автоматичними вимикачами справа досить швидке і не важке, складніше в монтажі електрощита – це вірна комутація автоматів.

Для правильної комутації або підключення електрощита викликайте електрика за телефонним номером, вказаним в контактах і професійний електрик надасть електричні послуги в місті Запоріжжя та Запорізької області.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber