Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Будь-яка проводка де б вона не була, починається пристрою під назвою електрощит!

Комутація та підключення електрощитів в квартирі, будинку, офісі або підприємстві почнеться зі схеми, проводки і електрощитової, після проводиться монтаж самої електропроводки, а в кінці проводиться комутація та підключення електрощита з монтажем електрообладнання на місці збірки або підготовленим зібраним обладнанням заздалегідь.

У більшості випадків наповнення електрощита може відрізнятись і бути не схожим на один одного, так як збірка електрощита може збиратися для різних цілей.

Найпоширеніша збірка електрощитів, це комутація та збирання електрощита, для стандартних побутових потреб або офісними приміщеннями.

Спочатку потрібно визначитися для яких цілей електрощит буде служити, яке обладнання буде встановлено і скласти схему проводки, для розуміння всього обсягу робіт.

Далі виберіть, який електрощит ви вирішите підключити - прихований (внутрішній) електрощит або ж накладної (зовнішній).

Коли в квартирі, будинку, офісі або підприємстві прихована (внутрішня) електропроводка, тоді правильніше, щоб електрик підключив прихований (внутрішній) електрощит, він займе значно менше місця, і більш природний на вигляд, тому що практично не випирає зі стіни. Для підключення прихованого електрощита, електрик, повинен визначити місце під електрощит, на це місце буде встановлений електрощит, який електрик забруднить гіпсом (алебастром). Для підключення такого електрощита товщина стіни повинна бути дозволяє для установки в неї електрощита.

Накладний (зовнішній) електрощит прекрасно підходить відкритою (зовнішньої) електропроводці. Зовнішній електрощит не потребує штроблення стін, такий електрощит закріплюють дюбелями або шурупами «саморізами» (вибір залежить від поверхні стін).

До або після установки електрощита, слід укомплектувати електрощит і його підключити необхідні автоматичні вимикачі (автомати). Для підключення автоматичні вимикачі закріплюються на DIN-рейках звичайним натисканням зверху, а фіксатор автоматичного вимикача гарантує надійність кріплення автомата на DIN-рейці. Для електрика процес комплектації електрощита необхідними автоматичними вимикачами справа досить швидке і не важке, важче в монтажі електрощита - це вірна комутація автоматів.

Для правильної комутації або підключення електрощита викликайте електриків професіоналів по телефонним номером, вказаним в контактах і наші професійні електрики нададуть електричні послуги з комутації та підключенні електрощита в місті Запоріжжя і Запорізької області.

Запорука безпеки електропроводки, то не тільки сама електропроводка, а її правильна захист від аварійних ситуацій! Правильна збірка електрощита, забезпечить безпеку вашого здоров'я і майна!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber