Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Розцінки (ціни) на електромонтажні роботи і послуги електрика від електромонтажної аварійної фірми в Запоріжжі «https://elektrik.zp.ua/ua».

Актуальні ціни на послуги електрика в Запоріжжі від 01.10.2020 р.

Якщо Вам необхідно отримати консультацію, ціни (прайс-лист) на електромонтажні роботи і послуги електрика, телефонуйте нам за номерами: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65 або зв'яжіться з нами через інші форми зв'язку, зазначені в контактах, ми надамо повну інформацію з будь-яких питань, що цікавлять!

Наші ціни вас приємно здивують своєю доступною вартістю виклику електрика в Запоріжжі і розцінками на електромонтажні роботи в Запоріжжі і Запорізькій області.

Якщо вам потрібні хороші і професійні приватні електрики з доступною вартістю послуг, звертайтеся до нас, у нас ціни ринкові, середні по Україні!

  • В цілому деякі види робіт можна оцінити по телефону і ціна буде остаточною, але в більшості випадків остаточна оцінка вартості робіт проводиться перед проведенням самих робіт майстром електриком.

  • У звичайні будні дні денного часу ціни на не терміновий виклик майстра електрика стандартні по прайсу!

  • Але аварійний терміновий виклик електрика в денний, вечірній і нічний час, у святковий і вихідний день, в заметіль і ураган ціни будуть відрізняться від стандартних в індивідуальному порядку і від даної ситуації!

  • Вартість робіт на аварійні виклики, пошук несправності електропроводки, коротких замикань в електропроводці або усунення дефектів електрообладнання та електропроводки після пожеж складно оцінити перед початком робіт, ціни на такі послуги по прайсу або виключно індивідуальні за фактом проведення робіт.

  • Такі види робіт як заміна електропроводки або інші електромонтажні роботи середнього і великого обсягу оцінюється попередньо безкоштовно по телефону, а остаточний розрахунок вартості робіт перед їх проведенням, ця послуга платна і може входити у вартість робіт.

  • Специфіка електрики, така що ціни не можуть бути виключно стандартними, наприклад, установка великої люстри для однієї людини це її один розмір, для іншого це люстра по типу в Запорізькому концертному залі імені Глінки і установка такої люстри потребують великих трудовитрат. Тому всі ціни «від»! Якщо у вас виникло питання з приводу цін на послуги електрика в Запоріжжі та Запорізькій області, більш правильно його поставити по телефону!

Тому не варто повністю орієнтуватися на прайс, ціни уточнюйте по телефону!

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.40 [5 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber