Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Для безпечної і впевненою роботи будь-якої електромережі, потрібен захист за допомогою автоматичних вимикачів, які встановлюються навмисно для захисту електропроводки від коротких замикань і перевантажень.

Сучасні автоматичні вимикачі не мають недоробок застарілих автоматичних вимикачів (згаданих в статті «Заміна пробок на автоматичні вимикачі»). Автомати переносять більш високі струмові навантаження при короткому замиканні, так як у автоматів кращий механізм з'єднання з проводами і інші переваги.

Автоматичний вимикач довговічніше так як, автомат не потребує заміни, якщо його вибило, на відміну від звичайних пробок або автоматичних пробок, які теж мають властивість виходити з ладу завчасно.

В автоматі досить перевести важіль вгору в позицію «ON», з цим ви впораєтеся і без виклику електрика. Але бажано звичайно розібратися з причиною спрацювання автоматичного вимикача, особливо якщо автомат вибило не в перший раз, тоді потрібно скористатися послугами електрика.

Якщо ви зіткнулися з такими проблемами як застарілі пробки з не хорошим контактом, а саме пробки смердять, хрумтять, димлять (стаття «Заміна пробок на автоматичні вимикачі»), то краще рішення звернутися до послуг електрика, електрик здійснить заміну автоматичних пробок на автомати. Заміна автоматичних пробок на сучасні автоматичні вимикачі не вбереже вас від вибивання автоматичних пробок при одночасному включенні пральної машини і електропечі, так як сума струмів цих електричних пристроїв в районі 20 Ампер, це катастрофічно для давніх алюмінієвих електропроводів. Але ви можете звернутися до фахівця електрику, і електрик надасть послуги електрика і в рішенні цієї проблеми, наприклад, пристрій нової лінії для потужних електроприладів і інше.

Щоб викликати електрика для установки і заміни автоматичних вимикачів та іншого автоматичного обладнання, звертайтеся до нас щодня і без вихідних з 08: 00-19: 00, за телефонами (099) 214-80-65; (068) 272-65-97. Наші електрики професійно проконсультують, допоможуть вибрати правильне автоматичне обладнання для захисту вашої електромережі.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber