Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Сучасні автоматичні вимикачі не мають недоробок застарілих автоматичних вимикачів (згаданих у статті «Заміна пробок на автоматичні вимикачі»). Автомати переносять більш високі струмові навантаження при короткому замиканні, так як у автоматів кращий механізм з'єднання з проводами.

Автоматичний вимикач довговічніше так як, автомат не потребує заміни, якщо його вибило.

В автоматі досить перевести важіль вгору в положення «ON», з цим Ви впораєтеся і без виклику електрика. Але бажано звичайно розібрати з причиною спрацьовування автоматичного вимикача, особливо якщо автомат вибило не в перший раз, тоді потрібно скористатися послугами електрика.

Якщо Ви зіткнувся з такими проблемами як застарілі пробки з хорошим контактом, а саме пробки смердять, хрумтять, димлять (стаття «Заміна пробок на автоматичні вимикачі»), то краще рішення звернутися до послуг електрика, електрик здійснить заміну автоматичних пробок на автомати. Заміна автоматичних пробок на сучасні автоматичні вимикачі не вбереже Вас від вибивання автоматичних пробок при одночасному включенні пральної машини і електропечі, так як сума струмів цих електричних пристроїв в районі 20 Ампер, це катастрофічно для давніх алюмінієвих електропроводів. Але Ви можете звернутися до фахівця електрику, і електрик надасть послуги електрика і у вирішенні цієї проблеми.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber