Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Важливим для електромереж є електричні лічильники, вони виконують функцію обліку електроенергії. Закінчилися часи по-старому - все платять однаково, зараз витрата кожної сім'ї і підприємства може бути дуже різним. А це означає, що встановлювати його вже необхідно, а якщо користуватися без лічильника враховувати споживану електроенергію будуть за середнім, а це зовсім не вигідно!

Замовити послугу з встановлення електричного лічильника можна на сайті послуг електрика в Запоріжжі, і кваліфікований електрик приїде і встановить його вчасно і в заплановані терміни! Можлива ця робота буде проводитися під напругою, і ризикувати встановлювати лічильник самому краще не варто, варто довіритися професійним електрикам!

Перед вибором електролічильника краще проконсультуватися з електриками або з «Запоріжжяобленерго», так як на ринку дуже багато моделей! Ми б радили спочатку звернеться в електромережі, так як кожен місяць щось змінюється або оновлюються правила!

Так само варто звернути увагу, що є багато тарифні лічильники! Електролічильники існують Однозонна, двозонний і трьохзонний. На нашу думку, для установки в житловому секторі, самі опатімальние це двозонні або двухтарифні лічильники електроенергії. Вони дають можливість економити електроенергію до 50% в залежності від використання електрики!

Є поширений міф про те, що електронні лічильники багато мотають !?

Якщо і буде різниця в кілька кіловат, це не суттєво. Тут краще дивитися як заощадити електроенергію в сторону енергозберігаючих лампочок або техніки енергоспоживання класу «А».

Щоб отримати консультацію по установці електролічильника або викликати професійних електриків в Запоріжжі та Запорізькій області, телефонуйте за телефонами (099) 214-80-65, (068) 272-65-97, ми працюємо без вихідних з 08: 00-19: 00. Є послуга термінового виклику електрика!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber