Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

На правому березі Дніпра в місті Запоріжжя розташовується Хортицький район, іноді називають Хортицький район. Відокремлений Хортицький район від центру міста Запоріжжя, прекрасним зеленим заповідником - островом Хортиця. У народі Хортицький район називають Бабурка, від назви поруч розташованого села Бабурка.

Дістатися з центру міста Запоріжжя в Хортицький район можна через два мости Преображенського і острів Хортицю. Також дістатися до центру Запоріжжя можна через Верхню Хортицю, Хортицьке шосе і ДніпроГЕС. Хортицький район відносно молодий район міста Запоріжжя, що з'явився в 1995 році. Хортицький район вважається найбільш екологічно чистим районом міста Запоріжжя.

До району відносяться два проспекти, дев'ятнадцять вулиць і один бульвар, територіально Хортицький район маленький і займає всього 18,81 км². Незважаючи на те, що Хортицький район невеликої в ньому розташовані тринадцять промислових об'єктів. Також в Хортицькому районі працюють школи, садочки, гімназії, два вищих навчальних заклади та місця дозвілля, включаючи ДК "Хортцкій" який відреставрували в дві тисячі двадцятого року. Відпочити і подихати свіжим повітрям Хортицького району можна в одному з двох парків.

Хортицький район, як і всі райони міста Запоріжжя, вимагає регулярного підтримки працездатності електромереж. Причин несправностей електрики може бути ціле розмаїття, а правильно вибрати того хто зможе виправити неполадку в певному випадку, можливо після уточнення інформації. Якщо в Хортицькому районі світло відсутня у вас одних, або цілий будинок, або весь Хортицький район теж залишився без енергопостачання. Знеструмлення цілого будинку або району, говорить про те, що потрібно дзвонити в ОблЕнерго за номером (0-800) 504-502.

Коли у сусідів проблем з електрикою не спостерігається, а у вас електрики немає, тоді допоможе виклик приватного електрика. Виклик електрика в Хортицький район в місті Запоріжжя здійснюється за номером: (068) 272-65-97, (099) 214-80-65. Електрик професійно виконає електричні послуги різного рівня складності і в квартирі багатоповерхівки, і в приватному будинку. При необхідності електрики проведуть консультацію по наявних питаннях. Електрики в Хортицькому районі обслуговують виклику без святкових і вихідних днів. Звичайний виклик електрика з 08:00 ранку - 19:00 вечора. Якщо ж потрібне термінове усунення електричної несправності, черговий електрик надає послугу термінового виклику майстра електрика в Хортицький район цілодобово!

Також електрики виконують такі роботи як заміна та встановлення розеток, вимикачів, ремонт і установку предметів освітлення: люстр, бра і багато іншого. Попередньо вартість послуг ви можете дізнатися по телефону. Електрики мають при собі необхідні інструменти і матеріали, що дозволить заощадити час, якщо ви не встигли придбати матеріали в заздалегідь.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber