Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Для проведення електромонтажних робіт необхідні матеріали, в цьому я вам зможу допомогти! Адже я знаю, що купувати і де, а крім цього є перевірені місця, де можна купити якісні матеріали для електромонтажних робіт!

Якщо ви викликаєте мене як електрика в Запоріжжі, раджу спочатку проконсультуватися, що купувати і де, так як виконувати роботу мені і відповідати за проведену роботу електрика теж мені!

Для закупівлі матеріалів для проведення електромонтажних та електричних робіт раджу скористатися можливістю моєї знижки в мережі магазинів «електропроводка» або на оптовому складі електричних матеріалів в Запоріжжі!

Для дрібних робіт послуг електрика в Запоріжжі, можна не переживати автомати, розетки та інші матеріали є в наявності, я завжди оперативно і швидко зможу приїхати для встановлення або усунення дрібної несправності! Так само є можливість чергового аварійного виклику електрика!

Щоб робота була не марна, раджу на матеріалах не економити і купувати найякісніші Електромонтажні матеріали! Тому викликайте електрика в Запоріжжі та Запорізькій області або телефонуйте для консультацій!

Купівля та доставка матеріалів обговорюється з замовником до проведення електромонтажних робіт!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber