Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Для проведення електромонтажних робіт необхідні електричні матеріали і обладнання, в цьому ми зможемо допомогти! Адже ми знаємо, що купувати і де, а крім цього є перевірені місця, де можна купити якісні і сертифіковані матеріали для електромонтажних робіт!

Якщо ви викликаєте нас, то вам потрібен професійний електромонтаж і підтримка електриків, радимо спочатку проконсультуватися з нашими майстрами, що купувати і де, так як виконувати роботу нам і відповідати за проведену роботу електриків теж нам!

Перед проведенням електромонтажних робіт, не поспішайте купувати електротовари без консультації з електриками, так як щось може не підійти або буде не з тими характеристиками!

Ми залишаємо повне право замовнику робити закупівлю самостійно, якщо в цьому є необхідність!

Для закупівлі матеріалів для проведення електромонтажних та електричних робіт радимо скористатися можливістю нашої знижки в мережі магазинів «Електропроводка» або на оптовому складі електричних матеріалів в Запоріжжі!

Для дрібних робіт електрика в Запоріжжі, можна не переживати автомати, розетки та інші матеріали є в наявності, ми завжди оперативно і швидко зможемо приїхати для установки або усунення дрібної несправності! Так само є можливість чергового аварійного виклику електрика по всьому місту Запоріжжя цілодобово!

Безпека і пожежна безпека в електриці залежить від багатьох факторів, найосновніші це дотримання техніки безпеки у використанні електрики, виконаний якісний електромонтаж і надійні електричні матеріали і обладнання. Безпека використання електромережі залежить від самого замовника, якісний електромонтаж від нас, а надійне обладнання від виробника і якості виготовленої продукції.

Ніхто не відміняв форс мажори, пов'язані з електрикою, щоб уникнути різного виду неприємностей, на якості електрообладнання та електроматеріалів радимо не економити! Якщо у вас обмежений бюджет догляньте шпалери по дешевше або замість паркету ламінат, їх завжди можна поміняти, поправивши свій фінансовий бюджет, а обравши не якісні електроматеріали міняти потрібно все, так як пожежа нещадний. Якщо ви економите на електриці, то підходьте до цього тверезо і критично! Ми неодноразово спостерігаємо, різного виду проблеми в електромережах нашого міста, і проблеми завжди схожі!

Купівля і доставка матеріалів обговорюється з замовником до проведення електромонтажних робіт!

З питань доставки та покупки електроматеріалів звертайтеся за телефонами (099) 214-80-65, (068) 272-65-97, працюємо 08: 00-19: 00 - без вихідних.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber