Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Для кожної квартири, кожного будинку, де протягнуто електрику, має велике значення захист від підвищених навантажень і перепадів напруги, коли напруга скаче через незалежні від нас причин, наприклад, через зношених електромереж.

Але ж від безперебійного електропостачання залежить довговічність роботи побутової техніки, заміна якої за нинішніми цінами вискочить в копієчку, більш економічно скористатися послугами електрика. Що важливіше і найголовніше це безпека нашого життя.

Вдавшись до послуг електрика по установці і заміні щитового обладнання, ви зможе бути спокійним за свої електроприлади, а головне за власне життя.

Щитове обладнання виконує процес прийому і передачі електрики, тим самим захищаючи, не тільки від перепадів напруги, а й від можливості замикань, а також захисту людей від ураження електричним струмом! Монтаж електрощитів (лічильників, автоматів) потребує послуг електрика, що має знання і досвід професійного електрика.

Під час складання електрощита слід передбачити витривалість до зломів, що забезпечить збереження захисту, а на дверцятах електрощита місце електричної схеми, попередньо складеної професійним електриком.

Якщо щитове устаткування застаріло, має технічні неполадки, або потрібна установка щитового обладнання, тоді скористайтеся послугами електрика по установки (заміни) щитового обладнання, викликавши професійних електриків за номером телефону, зазначеного в контактах, і наші фахівці електрики нададуть якісні послуги, а щитове устаткування забезпечить вашу безпеку і безпеку ваших побутових електроприладів.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber