Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Для кожної квартири, кожного будинку, де протягнуто електрика, велике значення має захист від перевищення навантажень і перепадів напруги, тим більше зараз, коли напруга скаче по не залежних від нас причин.

А адже від безперебійного постачання залежить довговічність роботи побутової техніки, заміна якої за нинішніми цінами вискочить в копієчку, більш економічно скористатися послугами електрика. Що більш важливо і найголовніше це безпека нашого життя.

Вдавшись до послуг електрика по установці і заміні щитового обладнання, ви зможе бути спокійним за свої електроприлади, а головне за власне життя.

Щитове обладнання виконує процес прийому і передачі електрики, тим самим захищаючи не тільки від перепадів напруги, але і від можливості замикань, а також для захисту людей від ураження електричним струмом! Встановлення електрощитів (лічильників, автоматів) потребує послуг Електрика, що має знання і досвід професійного електрика.

Під час компонування електрощита слід передбачити витривалість до зломів, що забезпечить збереження захисту, а на дверцятах електрощита місце електричної схеми, попередньо складеної професійним електриком.

Щитове обладнання застаріло, має технічні проблеми або потрібна установка щитового обладнання, тоді скористайтесь послугами електрика з встановлення (заміну) щитового обладнання, викликавши професійного електрика за номером телефону зазначеного в контактах, електрик та спеціаліст надасть якісні послуги, а щитове обладнання забезпечить Вашу безпеку та безпеку ваших побутових електроприладів.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber