Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Якщо Вам потрібно підключити кондиціонер, викликайте професійного електрика за номером, вказаним в контактах на нашому сайті "послуги електрика в місті Запоріжжя та Запорізької області".

комутація кондиціонера починатися проводкою двох кабелів: міжблочного електричного кабелю і кабелю між внутрішнім блоком і джерелом живлення.

Установка різнитися, стандартні кондиціонери частіше однофазні, кондиціонери більшої потужності зазвичай трифазні, тоді схема і зовсім інша.

залежно від величини потужності, Кондиціонер вбудовують в наявну електромережу, або проводять одиночну лінію. Потрібно поставити автомат, неважливо одиночна це Лінія або наявну електрична розетка.

Почати слід з вибору типу підключення кондиціонера в мережу: підключення кондиціонера в існуючу електромережу (електричну розетку) і підключення кондиціонера до окремого живлення, на електролінію встановлюють окремий автомат.

Кондиціонер можна встановити в наявну електролінію, коли він мало потужний, висока потужність електромережі, кондиціонер підключений не на довго. Якщо на лінію не потрібно буде підключати, не водонагрівача (бойлера), не електроплити, не інших потужних приладів.

Заборонено встановлювати кондиціонер в наявну мережу квартири, офісу чи підприємства, коли: алюмінієва проводка, проводка застаріла або пошкоджена, відсутнє заземлення.

Коли кондиціонер підключають в розетку, електромережу слід обладнати пристроєм захисного відключення. Кондиціонеру потрібна велика кількість електроенергії на протязі всього часу роботи. Підключаючи його в електромережу потрібно поставити автоматичний вимикач на 20А і більше.

Окрема електропроводка-відповідний варіант. Окрема проводка дозволить захистити наявну електромережу від перевантажень, коротких замикань і убезпечить її від неприємних інцидентів. Одиночна лінія дозволить підвести харчування до кондиціонера, значить можна встановлювати, де вважаєте за потрібне.

Вимоги до одиночної лінії електроживлення: автомат на електролінії, заземлення, проводка мідними проводами, перетин кабелю від 3Х2,5 і більше.

Викликайте хорошого електрика, і температура вашого будинку завжди буде комфортною!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber