Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Якщо вам потрібно підключити кондиціонер, викликайте професійних електриків в Запоріжжі та Запорізькій області! Для безпечної роботи кондиціонера і проводки довірте цю справу фахівцям, ми маємо великий досвід в електричних роботах!

Комутація кондиціонера починається з прокладкою трьох кабелів: межблочного електричного кабелю і кабелю між внутрішнім блоком і джерелом живлення.

Установка відрізняється, стандартні кондиціонери частіше однофазні, кондиціонери більшої потужності зазвичай трифазні, тоді схема і зовсім інша.

Залежно від величини потужності, кондиціонер вбудовують в наявну електромережу, або проводять окрему лінію. Для підключення кондиціонера необхідно встановити автомат, який буде виконувати захисну функцію, а краще диференційний автомат.

Почати слід з вибору типу підключення кондиціонера в мережу: підключення кондиціонера в наявну електромережу (електричну розетку) і підключення кондиціонера до окремого харчування, на електролінію встановлюють окремий автомат.

Кондиціонер дозволено встановити в наявну електролінію, коли він мало потужний, висока потужність електромережі, кондиціонер підключений не на довго. Якщо на лінію не потрібно буде підключати, що не водонагрівача (бойлера), що не електроплити, чи не інших потужних приладів.

Категорично не бажано встановлювати кондиціонер в наявну мережу квартири, офісу або підприємства, коли: алюмінієва проводка, проводка застаріла або пошкоджена, відсутня заземлення.

Коли кондиціонер підключають в розетку, електромережу слід обладнати автоматичним вимикачем або диференціальним автоматом. Кондиціонеру потрібна велика кількість електроенергії на протязі всього часу роботи. Підключаючи його в електромережу потрібно поставити автоматичний вимикач на 16А не більше.

Окрема електропроводка - підходящий варіант. Окрема проводка дозволить захистити наявну електромережу від перевантажень, коротких замикань і убезпечить її від неприємних інцидентів. Окрема лінія дозволить підвести живлення до кондиціонера, значить можна встановлювати, де вважаєте за потрібне в допустимих рамках виробника.

Вимоги до окремої лінії електроживлення стандартного побутового кондиціонера: автомат чи диференційний автомат на електролінії, заземлення, проводка мідними проводами, перетин кабелю від 3х1,5 і більше, залежно від потужності кондиціонера!

Викликайте досвідчених електриків, і температура вашого будинку завжди буде комфортною!

Наші контакти для зв'язку: Call-центр: 099-214-80-65, 068-272-65-97.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber