Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У 1969 році в Запоріжжі після відділення Орджонікідзевського району, сьогодні Вознесенівський район, утворився Заводський район. Заводським район називається по праву, так як саме в цьому районі розташована основна частина Заводов міста Запоріжжя. Місцеві жителі називають Заводський район Кічкас. Народна назва Кічкас пішло від житлового масиву Павло-Кічкас, який розташовується в Заводському районі. Також в Заводському районі розташована вулиця Скворцова, а також селища Подпорожнянка і Запоріжжя-Ліве.

У Заводському районі близько семи тисяч будинків на ста п'ятдесяти п'яти вулицях, займаючи, таким чином, п'ятдесят шість квадратних кілометрів.

Основні значні промислові підприємства міста Запоріжжя в Заводському районі, це Публічне Акціонерне Товариство «Запорізький завод феросплавів», Публічне Акціонерне Товариство «ЗМК« Запоріжсталь », Приватне Акціонерне Товариство« Запоріжкокс », Приватне Акціонерне Товариство« Запоріжвогнетрив », Приватне Акціонерне Товариство« Електрометалургійний завод « Дніпроспецсталь », ТОВ« Запорізький титано - магнієвий комбінат », а також деякі менш значні підприємства міста.

Не дивлячись, але те, що Заводський район живе промислової життям, в ньому розташований великий приватний сектор і безліч багатоповерхівок, де люди живуть своїм звичайним побутовим життям.

Тому в Заводському районі налічується близько десятка загальноосвітніх шкіл, є пару гімназій, тринадцять дитячих садків. Культурна діяльність представлена ​​в Заводському районі двома Палацами культури, один з яких має однойменну назву з районом, Заводський. Також Заводський район багатий будинком дитячої та юнацької творчості, музичною школою, і парочкою бібліотек. Чудові сквери і парк дають можливість місцевим жителем Заводського району прогуляти і відпочити від міського життя.

З огляду на велику кількість промислових об'єктів в Заводському районі, район має високу електроспоживання, і тим самим створює велике навантаження на електромережу. Промислові об'єкти працюють безперервно і не можуть залишитися без електроенергії. Але без електрики може залишитися як промислова частина Заводського району, так і житлові будинки.

Світло може пропасти як в одному будинку, так і в усьому Заводському районі. Перед тим як шукати допомогу в усуненні відсутності Електроенергії, слід розібратися, куди звертатися. У разі, коли електрику пропало в будинку повністю або ж у всьому Заводському районі, слід звернутися в ОблЕнерго за номером 0800504502 або в обслуговуючу компанію вашого будинку для виклику державного електрика.

Якщо ж світло відсутня частково або повністю тільки у вашій квартирі, це не входить в зону відповідальності ОблЕнерго або обслуговуючої компанії, і необхідно викликати майстра електрика в приватному порядку. Виклик майстра електрика в Заводський район міста Запоріжжя здійснюється за телефонним номером: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Електрики високоякісно виконають електричні роботи в залежності від несправності електромережі, як в квартирі, так і приватному будинку, а також проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. З огляду на терміновість вирішення питань з електропостачанням, аварійні електрики в Заводському районі працюють сім днів на тиждень.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber