Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Підключення і установку пральної машини повинен виконувати професійний електрик, якого ви можете, викликати на нашому сайті «Аварійний Електрик Запоріжжя - Elektrik.zp.ua».

У сучасному темпі життя пральні машини стали незамінним електричним пристроєм. Середньостатистична домогосподарка користується пральною машиною 3-4 рази в тиждень. Пральні машини справляються з великим обсягом прання, за той проміжок часу, коли можна виконати багато іншої роботи побутового характеру, адже крім прання досить прибирання, прасування, а ще потрібно і їсти приготувати.

Підключення пральної машини до водопостачання зовсім не все, пральну машину слід підключити до електричної мережі. Підключення до електромережі потрібно для функціонування пральної машини.

Кожна сучасна пральна машина має нагрівальну деталь: теплової електричний нагрівач, ТЕН споживає велику потужність під час нагрівання води, тому необхідно підвести окремий кабель із заземленням, цього вимагає кожен виробник пральних машин та правила безпеки.

При заміні електропроводки слід заздалегідь передбачити місце установки пральної машинки і прокласти окрему приховану лінію, якщо проводка вже зроблена, а розетка для пральної машинки не передбачена, слід прокласти електричну особову накладним шляхом в кабель каналі. Крім цього буде потрібно установка автоматичного вимикача або диференційного захисту та розетки для самої пральної машинки!

Пральна машинка, це один з приладів з високим рівнем небезпеки і слід дотримуватися техніки безпеки і дотримуватися інструкції з експлуатації. При дотриманні всіх правил використання, пральна машинка буде служити навіть довше, ніж заявляє виробник!

Для отримання безкоштовної консультації по телефону або виклику професійного електрика, для підключення або установки пральної машини звертайтеся за телефонами зазначених в контактах!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber