Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Загальні положення

ця угода укладається між elektrik.zp.ua (далі по тексту - Адміністрація сайту) - компанією, що надає доступ і послуги сайту elektrik.zp.ua (далі по тексту-сайту), і приватною особою-відвідує сторінки сайту або використовує хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі по тексту - відвідувачем сайту). Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданої адміністрацією сайту майданчики для отримання, розміщення інформації і спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, зайшло і просмотревшей хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті або форумі.

1.2. Відвідувач, який зареєструвався і авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.

1.4. Для того щоб користуватися ресурсами, послугами і можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не вправі користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення таких угод; або не виконав інших умов для укладання подібних угод, передбачених законодавством.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані відвідувачі користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. Розміщувати повідомлення;

2.2.2. Коментувати записи;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси і сервіси, якщо не вказано інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Всі назви, найменування, торгові марки, символи і слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки ® та/або ™ для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків

3.1. При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватися встановлених правил та обмежень.

3.2. Незнання правил, в тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє відвідувача (в тому числі і користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення - від відповідальності відповідно до умов цієї Угоди і законодавства України.

3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. Використання коментарів не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу або для завдання питань іншим користувачам);

3.3.2. Образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, а також представників Адміністрації Сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних висловлювань;

3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування роздратованої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропаганда комп'ютерного і аудіо/видеопиратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і/або сайти, безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.9. Створення облікових записів, в яких ім'я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т. д.), або подібно імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. Використання в текстах повідомлень заголовних букв, розділових знаків і спецсимволів, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови;

3.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель або споруд; до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту; інші дії та публікація будь-які повідомлення, які заборонені законодавством України;

3.3.12. Розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю або частково за змістом і змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі), в тому числі і видалені адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. В рамках сайту користувачам надається майданчик для спілкування (відгуки, блог, форуми, система коментування і т. п.). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який користувач.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуках, форумі, коментарях) несе її автор.

4.3. Загальнодоступні розділи сайту піддаються постмодерації-перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації Сайту) після розміщення повідомлень.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв'язатися з адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі відвідувачі і/або користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, у тому числі, якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинили дії, які явно вказують, що користувач не має наміру або не може дотримуватися положень Угоди.

4.6. Модератор, у разі порушення користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати аккаунт; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до функцій сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване оскарження дій модераторів можливе шляхом спілкування з адміністрацією сайту.

5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збирання, використання та розголошення інформації, яка може розглядатися як конфіденційна, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї Угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованого конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка та розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту у результаті відвідування приватною особою (клієнтом або користувачем) її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту у відповідності з законодавством України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює і дає згоду на збір та обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбаченою умовами угоди, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти адміністрацію сайту в письмовій формі про зміни його персональних даних.

6. Обробка та зберігання Ваших персональних даних

6.1. Ми гарантуємо конфіденційність персональних даних і застосовуємо організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних. У певних випадках адміністрація сайту взаємодіє зі своїми партнерами по обробці персональних даних і передає ці дані. У таких випадках ми забезпечуємо, щоб були вжиті належні заходи щодо захисту таких даних. Це означає, що ми не передаємо які-небудь дані партнерам, чиї правила зберігання даних здаються нам сумнівними, або якщо нам відомо, що такі правила істотно відрізняються від умов, передбачених цією Угодою.

6.2. Ми можемо зберігати персональні дані двох видів:

6.2.1. Ідентифікаційні дані, включаючи ім'я, прізвище та IP-адресу;

6.2.2. Контактні дані, включаючи email користувача.

6.3. Ми обробляємо персональні дані з кількох причин:

6.3.1. Щоб відвідувачі сайту мали можливість залишати коментарі, використовуючи наш майданчик (якщо у них є таке бажання).

6.3.2. Щоб забезпечити функціонування сервісів (наприклад, показувати актуальні оголошення).

6.3.3. Щоб відвідувачі сайту мали можливість отримувати нашу інформаційну розсилку при наявності передплати.

6.3.4. Щоб у нас була можливість збирати статистику. Статистика нам потрібна з двох причин: щоб бачити, чи доступні наші сервіси відвідувачам сайту, а також, щоб розуміти, яким чином відвідувачі сайту використовують наші сервіси, тим самим, роблячи сервіси більш зручними для відвідувачів на основі отриманих спостережень.

6.3.5. Ми використовуємо дані, отримані від Вас (ім'я та прізвище, email адреса для інформаційної розсилки), лише за умови отримання Вашої згоди з правилами обробки таких даних.

6.4. Терміни зберігання різних даних можуть відрізнятися

6.4.1. Персональні дані, що дозволяють нам проаналізувати доступність сервісів, зберігаються три роки.

6.4.2. Персональні дані, які надають можливість залишати коментарі, зберігаються до того моменту, поки Ви не припините використовувати функцію коментування. Якщо Ви хочете видалити ці дані, будь ласка, надішліть нам email і ми видалимо Ваш профіль.

6.4.3. Персональні дані, які зберігаються у нас, не використовуються для персоналізації чого-небудь де-небудь (на юридичній мові це означає, що ми не створюємо ніяких автоматизованих рішень і не створюємо ніяких профілів на основі цих даних).

6.5. Ви маєте право на:

6.5.1. Можливість змінювати свої персональні дані, якщо вони недостатньо повні та/або неправильні.

6.5.2. Запит на видалення Ваших персональних даних.

6.5.3. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права та інтереси були порушені, Ви можете пред'явити претензію. Ми зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію. Для цієї мети, будь ласка, надішліть нам email на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

7. Файли cookie

7.1. Щоб зробити відвідування Вами сайту більш зручним, відстежувати відвідування сайту і покращувати сервіс, ми збираємо невелику частину інформації, надісланої з Вашого браузера, так звані cookie-файли. За бажанням Ви можете вимкнути кукі-файлів (будь ласка, зверніться до налаштувань Вашого Браузера, щоб дізнатися, як це зробити). Однак, будь ласка, візьміть до уваги, що відключення функції відправки кукі-файлів може обмежити ваші можливості використання сайту.

8. Прикінцеві положення

8.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

8.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що адміністрація сайту буде розцінювати факт використання користувачем сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

8.3. Діяльність Адміністрації Сайту проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, спори та офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

8.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності ain.ua.

8.5. Користувач погоджується, що він несе виключну відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед вами або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки чи шкоду, які може понести адміністрація сайту).

8.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber