Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Как сохранить электроприборы от перепадов напряжения? Советы электрика!

Перепади напруги в житловому секторі відбуваються постійно, навіть з якоюсь частотою, за нашими спостереженнями близько чотирьох випадків на рік по Запоріжжю, про тих, яких ми знаємо! Так ми електрики, звертаємо увагу на гучні заголовки в газетах і інтернеті з темою про перепадах напруги і скажемо, що бували не один раз у людей, яким довелося випробувати високу напругу на своїх нервах, а точніше на електроприладах! Залишати без захисту техніку жодним разі не можна, загрожує це не тільки виходом з ладу, а й пожежею!

Запорізька аварійна служба електромереж

Аварійна служба електропостачання Запорізької міської електромережі ВАТ "Запоріжжяобленерго"(РЕМ):

  • Call-центр: 0-800-504-502 - Цілодобово

  • Сайт обласних електромереж: https://zoe.com.ua/

  • Адреса: м. Запоріжжя, 69035, вул. Сталеварів, 14

  • Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

На сьогоднішній день немає квартири, будинки, житлового, або промислового приміщення, де можна обійтися без електрики. Більша кількість користувачів, вміють лише натискати кнопки «Вкл. / Викл.». Найвинахідливіші ще знають, що треба щось натиснути в електрощиті, щоб відновити електрику. А адже електромережі, як і електроприлади по прикрому збігом виходять з ладу в особливо невідповідний момент - коли готуєшся до іспиту або зайнятий роботою, коли ось-ось приїдуть гості, або напередодні Нового Року. Такий колапс. У цій ситуації допомогу надасть черговий Електрик в Запоріжжі.

У всіх бували ситуації, коли одна або кілька електричних розеток у квартирі перестають працювати або вигорають. За часту виходять з ладу часто використовувані розетки, а значить найнеобхідніші. У такій ситуації з'являються проблеми з підключенням якогось важливого побутового електроприладу, без якого як без рук. Перед вами постає завдання - заміни розетки, саме термінової заміни розетки. Заміна розетки здійснюється різними способами.

Незважаючи на те що різноманітність освітлювальних приладів не стоїть на місці, стельові люстри наявні в центрі кімнати не втрачають своєї популярності. Навпаки відмінністю форм і дизайнерських конструкцій нові сучасні стельові люстри просто дивують і зачаровують. Люстра не тільки виконує функцію освітлення, але і є елементом інтер'єру, що вказує на прагнення господарів встигати за новими тенденціями. Люстра делікатно підкреслює дизайн кімнати в різних дизайнерських стилях. Різні стельові люстри блискуче вписуються в інтер'єр будь-якої кімнати і створюють там атмосферу комфорту і затишку.

Ремонт електропроводки починають найчастіше через виникнення будь-яких труднощів з електропостачанням. Кожен час від часу стикається з ситуацією що в квартирі, будинку, офісі виходить з ладу розетка, вимикач або пропадає електропостачання. В такому випадку Вам пройдеться виконати ремонт електропроводки самостійно або викликати фахівця електрика.

Заміна пробок найчастіше здійснюється за потребою, ніж за бажанням йти в ногу з часом. Замінити пробку можна на таку ж пробку, як і стояла раніше, а можна вибрати більш довговічний вихід із ситуації, наприклад, замінити пробку автоматом. Що поганого в пробках і чому варто виконувати заміну пробки на автоматичні вимикачі (автомати)? Оцінимо недоліки і переваги.

Досить часто, стикаючись із безліччю обставин, виникає необхідність з'єднання між собою алюмінієвих проводів з мідними проводами. З'єднувати мідні з алюмінієвими проводами некоректно. Але необхідність з'єднати мідний дріт з алюмінієвим все ж виникає у мешканців старих будинків, де стара алюмінієва проводка, в результат і такого з'єднання, тим більше якщо це з'єднання перебувати на вулиці, або ж постійно перебувати під впливом вологості, матиме короткий термін експлуатації. Алюміній володіє великим ступенем окислення. На алюмінієві дроти з'являється шар окису, який створює додатковий опір, чим перешкоджає проходженню струму.

Вимоги до установки лічильників електричної енергії зазначені в Правилах улаштування електроустановок. А також у внутрішніх розпорядженнях компанії постачальника електроенергії вашого міста.

Електролічильники мають у своєму розпорядженні в зоні вільного доступу для зручності їх обслуговування та експлуатації.

Доставка і вибір матеріалів для проведення електричних робіт досить-таки непросте завдання особливо, якщо раніше не доводилося стикатися з вибором електроматеріалів, тим більше якщо намічається глобальна заміна електропроводки і електроматеріалів буде багато.

Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber