Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Наші роботи

Лунає телефонний дзвінок, в адміністративній будівлі погасло світло в цілому поверсі, робота зупинилася, цілий відділ без світла, просять про аварійний виїзді на місце «НП».
Надійшов дзвінок, проблема в тому, що в половині квартири зникло світло, спочатку помігівать, а потім зовсім пропав! Після приїзду нашими електриками почали діагностувати електропроводку...
Господиня, не розуміючи причини подій в квартирі з електрикою не розуміла, що там відбувається взагалі, основна проблема миготіння світла і частково не працювали розетки по всій квартирі!
Завдання підняти розетки і вимикач вище і збільшити кількість розеток, так як буде встановлюватися новий кухонний гарнітур.
Надійшов дзвінок щоб зробити невеликий монтаж електрики. Господар вирішив розподілити навантаження по квартирі за допомогою додаткових ліній тимчасово до капітального ремонту...
У Дніпровському районі, в квартирі зникло світло, у сусідів є, по вулиці є, як-то дивно сказала господиня, у них окреме введення з підвалу так ще й три фази.
Немає світла в квартирі, по приїзду з'ясувалося, що вигорів пакетний вимикач. Поширена проблема в дев'ятиповерхових будинках.
Для зручності роботи за столиком для манікюру знадобилися додаткові розетки. Нестандартна робота для який потрібні спеціальні липкі майданчики...
Завдання поставили щоб на електрощиті нічого не Іскра, не загорілося в цілому потрібно привести його в порядок, а також поставити захист від перепадів напруги.
У квартирі пропала електрика через проблемних контактів на автоматі, господарі вже давно чули запах горілого не могли визначити, що у них за проблема.
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber