Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Установка і заміна розеток і вимикачів здається «нікчемною» справою для будь-якого чоловіка, не кажучи про професійному електриці, і здається, що зовсім не обов'язково користуватися послугами електрика. На нашу думку, цієї на перший погляд невеликий роботі приділяється достатньо уваги. Є така приказка «малий золотник та дорого».

Електрична розетка - роз'єм для швидко разжимного підключення, незамінна частина електропроводки. Електрична розетка забезпечує безпечне підключення в електромережу електричних пристроїв.

У наш час людина не може обходитися без приладів комутації електропроводки, а саме електричних розеток і вимикачів. У зв'язку з переходом від лампочок Ілліча до більш економічним і довговічним енергозберігаючим і світлодіодним лампочкам, знизилося навантаження на вимикачі. В цей же час електричні розетки страждають від навантаження. З огляду на цей фактор, при недбалої установки (заміни) розетки починають тріщати, грітися, плавиться, і незабаром це призводить до виведення електроприладів з ладу, але ж може стати навіть причиною займання.

І правда ж уже установка (заміна) розетки не здається такою вже дрібницею?

Не варто забувати і про важливість такого електроприладу як вимикач. Для установки вимикача слід дотримуватися правил підключення проводів електропроводки до висновків вимикача, а не просто з'єднати два дроти на авось, тут потрібен не сапер, а електрик.

Кожен пристрій гідно поваги, кожна робота професіонала своєї справи. Давайте надамо установку (заміну) розеток і вимикачів професіоналу електрику. Скористайтеся послугами хорошого електрика, викликавши електрика за телефонами (099) 214-80-65, (068) 272-65-97 і наші професійні електрики якісно нададуть послуги електрика по установки (заміни) розеток і вимикачів в Запоріжжі та Запорізькій області.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber