Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Установка і заміна розеток і вимикачів здається «пліви справою для будь-якого чоловіка не кажучи про професійному електриці, і здається, що зовсім не обов'язково користуватися послугами електрика. На мою думку цієї На перший погляд невеликої роботі приділяється не гідна увага.& nbsp;є така приказка «малий золотник та дорого».

Електрична розетка – роз'єм для швидко розтискного підключення, незамінна частина електропроводки. Електрична розетка забезпечує безпечне підключення в електромережу електричних пристроїв.

У наш час людина не може обходитися без приладів комутації електропроводки, а саме електричних розеток і вимикачів. У зв'язку з переходом від лампочок Ілліча до більш економічні і довговічні енергозберігаючі та світлодіодні лампочки, зменшилося навантаження на вимикачі. В цей же час електричні розетки страждаю від навантаження. З огляду на цей фактор, при халатної установки (заміні) розетки тріщать, гріються, плавляться, і незабаром це призводить до виведення електроприладів з ладу, але ж може стати навіть причиною загоряння.

І правда ж вже установка (заміна) розетки не здається такою вже дрібницею?

Не варто забувати і про важливість такого електроприладу як вимикач, без нього не був б можливим ручна подача струму. Для установки вимикача слід дотримувати правила підключення проводів електропроводки до висновків вимикача, а не просто з'єднати два дроти на авось, тут потрібен не сапер, а електрик.

Кожен пристрій гідно поваги, кожна робота професіонала своєї справи. Давайте надамо установку (заміну) розеток і вимикачів професіоналу електрику. Скористайтеся послугами хорошого електрика, викликавши електрика зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах і електрик професіонал якісно надасть послуги електрика з встановлення (заміну) розеток і вимикачів.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber