Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Наші електрики виконають ревізію, ремонт і пошук (діагностику) неполадок електромереж та електрообладнання. Нададуть електричні послуги з використанням електроінструментів і спеціальних електроприладів.

Проведемо монтаж, а також ремонт розподільних коробок і електрощитів. Продувку (очищення) електрообладнання зрідженим повітрям. Розберемо, промиємо, прочистимо окремі частини електрообладнання. Очистимо контакти (контактні площини) електрообладнання. Електрики виконають ізоляцію, пайку і зрощування електропроводів і кабелів. Виконаємо розводку електричних проводів (електричних кабелів) необхідних для функціонування і живлення електрообладнання. Електрики нададуть послуги допоміжних робіт, що виникли через ревізії, ремонту або ж діагностиці (пошуку) несправностей електрообладнання. Підключення або ж від'єднання електрообладнання від електромережі. Електрики виконає ряд електричних вимірювань. Діагностика та електричні вимірювання опору ізоляції електромереж, обмоток, вводів і висновків електричних кабелів трансформаторів, статорів (роторів) електродвигунів та ін.

Професійні електрики повинні володіти: принципом роботи електричних двигунів, трансформаторів, бути ознайомленим з конструкцією електроапаратури, акумуляторів та електричних пристроїв, головними типами електричних матеріалів, призначеннями електротехнічних матеріалів; принципами монтажу (ремонту) електрообладнання (електромереж) наданої послуги електрика; назвою і режимами використання контрольно-вимірювального інструмента. Мати знання і досвід по зрощенню, пайку електричних проводів і кабелів, дотримуватися техніки безпеки при обслуговуванні електрообладнання та електромереж в рамках кваліфікаційної групи електрика.

Потрібні електрики для ревізії, ремонту або пошуку (діагностики) несправності електромережі або електрообладнання, викликайте хороших професійних електриків в Запоріжжі та Запорізькій області з прийнятною вартістю послуг електрика, зателефонувавши за номером телефону, зазначеного в вкладці «Контакти» на нашому сайті «Аварійний електрик Запоріжжя - Elektrik.zp.ua »і не турбуйтеся про ваших електромережах і вашому електрообладнанні, висококваліфіковані електрики потурбуються за вас.

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [2 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber