Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Електрик виконає ревізію, ремонт і пошук (діагностику) неполадок електромереж та електрообладнання. Надасть електричні послуги, при використанні електроінструментів. Монтаж, а також ремонт розподільних коробок і електрощитів. Продувка (очищення) електрообладнання зрідженим повітрям.

Розбере електрообладнання, промиє, прочистить окремі частини електрообладнання. Очищення контактів (контактних площин) електрообладнання. Електрик виконає ізоляцію, пайку, зрощування електропроводів. Розводка електропроводів (електричних кабелів) необхідна для функціонування і живлення електрообладнання. Електрик надасть послуги допоміжних робіт виникли через ревізії, ремонту або ж діагностиці (пошуку) несправностей електрообладнання. Під'єднання або ж від'єднання електрообладнання від електромережі. Електрик виконає ряд електричних вимірювань. Діагностика та електричні вимірювання опору ізоляції електромереж, обмоток, вводів і висновків електричних кабелів трансформаторів, статорів (роторів) електродвигунів.

Професійний електрик змушений володіти: принцип роботи електричних двигунів, трансформаторів, бути ознайомленим з конструкцією електроапаратури, акумуляторів та електричних пристроїв; головними типами електричних матеріалів, призначеннями електротехнічних матеріалів; принципи монтажу (ремонту) електрообладнання (електромереж) наданої послуги електрика; назвою та режимами використання контрольно-вимірювального інструменту, мати дані про виробництві. Мати знання і досвід по зрощування, пайку електропроводів електричною напругою; дотримуватися техніки безпеки при обслуговуванні електрообладнання та електромереж в рамках кваліфікаційної групи Електрика.

Потрібен електрик для ревізії, ремонту або пошуку (діагностики) несправності електромережі або електрообладнання, викликайте хорошого професійного електрика в Запоріжжі та Запорізькій області з прийнятною вартістю послуг електрика зателефонувавши за номером телефону зазначеного у вкладці «Контакти» на нашому сайті «Послуги електрика в місті Запоріжжя та Запорізької області» та не турбуйтесь про Ваших електромережах і Вашому електрообладнанні, висококваліфікований електрик потурбуватися за Вас.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber