Наша компанія виконає електричні вимірювання, повіреними приладами і за всіма правилами, а також запропонуємо вам пораду в виниклих питаннях!
Які електричні вимірювання ми робимо?
Перелік робіт, що виконуються нашою фірмою "електрік.zp.ua":
-
Випробування контуру заземлення, перевірка заземлення, заміри заземлення в Запоріжжі та Запорізькій області.
-
Заміри опору ізоляції, електричне вимір в Запоріжжі та Запорізькій області.
-
Випробування автоматичних вимикачів і ін. В Запоріжжі та Запорізькій області.
Правила улаштування електроустановок і Правила Технічної Експлуатації Електроустановок Споживачів повинні піддаватися регламентованим електричним випробуванням, тому наша компанія допоможе вам в необхідних електричних вимірах.
У нас вже досить великий досвід робіт в наданні електричних послуг, електромонтажних робіт і електричних вимірювань населенню і підприємствам міста Запоріжжя та Запорізької області, а це вже близько десяти років, ми якісно проведемо електричні вимірювання згідно з усіма діючими інструкціями і нормативам, проконсультуємо і візьмемо на обслуговування ваш об'єкт в разі потреби.
Які види послуг по електричним вимірюванням ми надаємо?
Наші замовники можуть скористатися такими послугами:
-
Перевірити, наскільки надійні елементи заземлюючих пристроїв у різних електроустановок.
-
Встановити наявність ланцюга, а також заміряти перехідний опір між заземлювальними провідниками і заземлювачами, а також між заземлювальними провідниками і обладнанням.
-
Заміряти заземлення.
-
Заміряти опір обладнання, обмоток електродвигунів, ізоляції кабелів, вторинних кіл напругою до 1000 В.
-
Заміряти повне опір петлі «фаза-нуль».
-
Перевірити працездатність автоматичних вимикачів електричних ланцюгів з напругою до 1000 В.
-
Перевірити пристрої захисного відключення.
Всі роботи по вимірюванню здійснюються за допомогою повіреного вимірювача параметрів електроустановок.
Після того, як роботи по електричному виміру виконані, наші фахівці електрики становлять Технічний звіт і роблять висновок про стан змонтованої електроустановки. Після підписання його начальником лабораторії і фахівцями електриками, які здійснювали випробування, робиться копія свідоцтва про реєстрацію нашої лабораторії, яка в обов'язковому порядку прикладається до звіту.
Технічний звіт складається з наступних протоколів:
-
Протокол візуального огляду.
-
Протокол встановлення ланцюга між заземленими елементами і заземлювачами.
-
Протокол перевірки опору заземлюючих пристроїв і заземлювачів.
-
Протокол вимірювання опору обмоток електричних машин, кабелів, проводів.
-
Протокол перевірки ланцюга «фаза-нуль».
-
Протокол випробування ПЗВ (пристрої захисного відключення).
Навіщо потрібні електричні вимірювання?
Електричні вимірювання - це комплекс заходів, спрямованих на визначення стану різних характеристик електрообладнання. В ході цього процесу можуть вимірюватися такі параметри, як електрична напруга, сила струму, потужність, електричний опір, частота і фаза змінного струму. Електричні вимірювання проводяться за допомогою спеціальних вимірювальних приладів (амперметр, вольтметр, ватметр, мегомметр і т.д.). Це один з найбільш поширених видів вимірювань. Він використовується для вимірювання практично всіх фізичних величин.
Електричні вимірювання потрібні для визначення підробок в захисному електрообладнанні або упевнитися в цілісності різних елементів і устаткування, перевірити правильність електроустановок. Так, випробування автоматичних вимикачів дозволить уникнути цілого ряду проблем в разі їх несправності.
Замір опору ізоляції:
Здійснюється спочатку для всіх проводів щодо інших заземлених проводів, а при незадовільному результаті - для кожного проводу окремо щодо землі і між двома проводами. При опорі ізоляції нижче 1 Мом, проводиться перевірка змінним струмом промислової частоти напругою 1 кВ, а потім робиться висновок.
Замір контуру заземлення:
Головна мета виміру контуру заземлення - перевірка його на відповідність вимогам нормативних документів.
В ході випробування фахівці створюють штучну ланцюг для протікання струму через що піддається перевірці заземлитель. Допоміжний заземлювач підключають одночасно з випробовуваним вимірником до джерела напруги. Замір падіння напруги виробляється допомогою зонда (потенційного електрода).
Для того, щоб результати були найбільш достовірними, вимірювання найкраще робити в періоди найбільшого питомого опору грунту. Отримані значення множаться на поправочні коефіцієнти, результат буде відображати опір вимірюваного пристрою. Поправочні коефіцієнти будуть залежати від особливостей грунтів, кліматичних умов і конфігурації пристрою.
Поправочні коефіцієнти не потрібні заземлителям, встановленим в промерзлому ґрунті. У разі, якщо отримані результати не відповідають нормі, встановлюється допустимий ступінь невідповідності
Перевірка ланцюга між заземлюють елементами і заземлювачами:
Дане випробування проводиться для установки безперервності і цілісності захисних провідників, а також вимірювання опору тієї чи іншої ділянки захисної ланцюга та напруги.
Перевірка якості електричних з'єднань здійснюється візуально, а зварювальні з'єднання піддаються ударам кувалди з подальшим вимірюванням ланцюга.
Замір петлі «фаза-нуль»:
Під петлею «фаза-нуль» мають на увазі контур, до складу якого входять трансформатор і ланцюг фазного і нульового провідників.
Мета виміру - перевірити якість спрацьовування апаратів захисту в разі замикання фазного провідника. В ході випробувань проводиться електричний завмер струму короткого замикання. Цей показник порівнюється з розрахунковим струмом. Робляться висновки про можливість аварій.
Перевірка роботи УЗО:
ПЗВ (пристрої захисного відключення) є додатковим видом захисту людини від можливого ураження електричним струмом шляхом автоматичного відключення живлення. УЗО в обов'язковому порядку встановлюються в електричних щитах реконструюються і нових будинків, будівель з металу і котеджів.
В ході випробувань проводяться:
-
Визначення порога спрацьовування УЗО.
-
Електричний завмер витоку струму в зоні захисту УЗО.
Перевірка автоматичних вимикачів:
Мета використання автоматичних вимикачів - забезпечити безпеку електричних ланцюгів в екстремальних ситуаціях: при токах перевантаження, зниженнях напруги). Також вони необхідні для включення ланцюга вручну при необхідності.
За захист струму від замикання відповідає електромагнітний расцепитель. Його випробування здійснюються для перевірки їх відповідності згідно з даними заводу-виготовлювача і вимогам ГОСТу.
Викликайте професійних приватних електриків в місті Запоріжжя і Запорізької області для надання послуги "Електричні вимірювання" на нашому сайті «Аварійний електрик Запоріжжя - Elektrik.zp.ua», зателефонувавши за телефонними номерами: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65. Працюємо ми без вихідних з 08: 00-19: 00. Навіть якщо у вас виникло питання, консультація в телефонному режимі абсолютно безкоштовна!