Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Наша компанія виконає електричні вимірювання, повіреними приладами і за всіма правилами, а також запропонуємо вам пораду в виниклих питаннях!

Які електричні вимірювання ми робимо?

Перелік робіт, що виконуються нашою фірмою "електрік.zp.ua":

 • Випробування контуру заземлення, перевірка заземлення, заміри заземлення в Запоріжжі та Запорізькій області.

 • Заміри опору ізоляції, електричне вимір в Запоріжжі та Запорізькій області.

 • Випробування автоматичних вимикачів і ін. В Запоріжжі та Запорізькій області.

Правила улаштування електроустановок і Правила Технічної Експлуатації Електроустановок Споживачів повинні піддаватися регламентованим електричним випробуванням, тому наша компанія допоможе вам в необхідних електричних вимірах.

У нас вже досить великий досвід робіт в наданні електричних послуг, електромонтажних робіт і електричних вимірювань населенню і підприємствам міста Запоріжжя та Запорізької області, а це вже близько десяти років, ми якісно проведемо електричні вимірювання згідно з усіма діючими інструкціями і нормативам, проконсультуємо і візьмемо на обслуговування ваш об'єкт в разі потреби.

Які види послуг по електричним вимірюванням ми надаємо?

Наші замовники можуть скористатися такими послугами:

 • Перевірити, наскільки надійні елементи заземлюючих пристроїв у різних електроустановок.

 • Встановити наявність ланцюга, а також заміряти перехідний опір між заземлювальними провідниками і заземлювачами, а також між заземлювальними провідниками і обладнанням.

 • Заміряти заземлення.

 • Заміряти опір обладнання, обмоток електродвигунів, ізоляції кабелів, вторинних кіл напругою до 1000 В.

 • Заміряти повне опір петлі «фаза-нуль».

 • Перевірити працездатність автоматичних вимикачів електричних ланцюгів з напругою до 1000 В.

 • Перевірити пристрої захисного відключення.

Всі роботи по вимірюванню здійснюються за допомогою повіреного вимірювача параметрів електроустановок.

Після того, як роботи по електричному виміру виконані, наші фахівці електрики становлять Технічний звіт і роблять висновок про стан змонтованої електроустановки. Після підписання його начальником лабораторії і фахівцями електриками, які здійснювали випробування, робиться копія свідоцтва про реєстрацію нашої лабораторії, яка в обов'язковому порядку прикладається до звіту.

Технічний звіт складається з наступних протоколів:

 • Протокол візуального огляду.

 • Протокол встановлення ланцюга між заземленими елементами і заземлювачами.

 • Протокол перевірки опору заземлюючих пристроїв і заземлювачів.

 • Протокол вимірювання опору обмоток електричних машин, кабелів, проводів.

 • Протокол перевірки ланцюга «фаза-нуль».

 • Протокол випробування ПЗВ (пристрої захисного відключення).

Навіщо потрібні електричні вимірювання?

Електричні вимірювання - це комплекс заходів, спрямованих на визначення стану різних характеристик електрообладнання. В ході цього процесу можуть вимірюватися такі параметри, як електрична напруга, сила струму, потужність, електричний опір, частота і фаза змінного струму. Електричні вимірювання проводяться за допомогою спеціальних вимірювальних приладів (амперметр, вольтметр, ватметр, мегомметр і т.д.). Це один з найбільш поширених видів вимірювань. Він використовується для вимірювання практично всіх фізичних величин.

Електричні вимірювання потрібні для визначення підробок в захисному електрообладнанні або упевнитися в цілісності різних елементів і устаткування, перевірити правильність електроустановок. Так, випробування автоматичних вимикачів дозволить уникнути цілого ряду проблем в разі їх несправності.

Замір опору ізоляції:

Здійснюється спочатку для всіх проводів щодо інших заземлених проводів, а при незадовільному результаті - для кожного проводу окремо щодо землі і між двома проводами. При опорі ізоляції нижче 1 Мом, проводиться перевірка змінним струмом промислової частоти напругою 1 кВ, а потім робиться висновок.

Замір контуру заземлення:

Головна мета виміру контуру заземлення - перевірка його на відповідність вимогам нормативних документів.

В ході випробування фахівці створюють штучну ланцюг для протікання струму через що піддається перевірці заземлитель. Допоміжний заземлювач підключають одночасно з випробовуваним вимірником до джерела напруги. Замір падіння напруги виробляється допомогою зонда (потенційного електрода).

Для того, щоб результати були найбільш достовірними, вимірювання найкраще робити в періоди найбільшого питомого опору грунту. Отримані значення множаться на поправочні коефіцієнти, результат буде відображати опір вимірюваного пристрою. Поправочні коефіцієнти будуть залежати від особливостей грунтів, кліматичних умов і конфігурації пристрою.

Поправочні коефіцієнти не потрібні заземлителям, встановленим в промерзлому ґрунті. У разі, якщо отримані результати не відповідають нормі, встановлюється допустимий ступінь невідповідності

Перевірка ланцюга між заземлюють елементами і заземлювачами:

Дане випробування проводиться для установки безперервності і цілісності захисних провідників, а також вимірювання опору тієї чи іншої ділянки захисної ланцюга та напруги.

Перевірка якості електричних з'єднань здійснюється візуально, а зварювальні з'єднання піддаються ударам кувалди з подальшим вимірюванням ланцюга.

Замір петлі «фаза-нуль»:

Під петлею «фаза-нуль» мають на увазі контур, до складу якого входять трансформатор і ланцюг фазного і нульового провідників.

Мета виміру - перевірити якість спрацьовування апаратів захисту в разі замикання фазного провідника. В ході випробувань проводиться електричний завмер струму короткого замикання. Цей показник порівнюється з розрахунковим струмом. Робляться висновки про можливість аварій.

Перевірка роботи УЗО:

ПЗВ (пристрої захисного відключення) є додатковим видом захисту людини від можливого ураження електричним струмом шляхом автоматичного відключення живлення. УЗО в обов'язковому порядку встановлюються в електричних щитах реконструюються і нових будинків, будівель з металу і котеджів.

В ході випробувань проводяться:

 • Визначення порога спрацьовування УЗО.

 • Електричний завмер витоку струму в зоні захисту УЗО.

Перевірка автоматичних вимикачів:

Мета використання автоматичних вимикачів - забезпечити безпеку електричних ланцюгів в екстремальних ситуаціях: при токах перевантаження, зниженнях напруги). Також вони необхідні для включення ланцюга вручну при необхідності.

За захист струму від замикання відповідає електромагнітний расцепитель. Його випробування здійснюються для перевірки їх відповідності згідно з даними заводу-виготовлювача і вимогам ГОСТу.

Викликайте професійних приватних електриків в місті Запоріжжя і Запорізької області для надання послуги "Електричні вимірювання" на нашому сайті «Аварійний електрик Запоріжжя - Elektrik.zp.ua», зателефонувавши за телефонними номерами: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65. Працюємо ми без вихідних з 08: 00-19: 00. Навіть якщо у вас виникло питання, консультація в телефонному режимі абсолютно безкоштовна!

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber