Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Заміна пробок на автоматичні вимикачі необхідна, в зв'язку з тим, що пробки разового використання повинні використовуватися для невеликих потужностей, що не завжди виконується, і пробки часто перегорають. Автоматичні пробки здатні переносити більш високі потужності електричних пристроїв побутового призначення.

Чи не якісно виготовлені пробки огидно вмикаються і вимикаються, мають недостатній запас міцності механізму. Тримач пробки, в який вкручують пробку, через не рідко розпущених кріплень, не допускає фіксації пробки. У цьому утримувачі пробки, створюється не хороший контакт, в результаті смердять, хрумтять, димлять і плавляться пробки й проведення

У більшості випадків, слабшають контактні з'єднання в пробка тримачі або НЕ докрученная пробка призводить нагріванню і після пробки часто вибивають або починають турбувати тріском або запахом.

Інша поширена проблема, це підвищені навантаження на електромережу, які виводять з ладу крихкий механізм пробки.

Для вирішення проблем з великими навантаженнями, при капітальному ремонті варто звернути увагу на проводку і якщо вона алюмінієва, то найправильніше рішення це заміна її на мідну з розподілом по лініях і установкою нового електрощита.

Якщо заміна проводки в найближчим часом не передбачається, то більш раціонально замінити старі пробки і затори автомат, на сучасні автоматичні вимикачі (автомати), з проведенням ревізії електрощита.

Після заміни пробок на автомати, при дотриманні помірного навантаження на стару електропроводку нові сучасні автомати будуть служити ще довгий час до капітального ремонту. Головне вибрати якісні, надійні автомати і не купити підробку.

Найголовніше не виконувати кустарний ремонт пробки, установкою «Жучков», так як після цього світло може з'явиться, але проблема тільки посилиться, а загрожує це пожежею, в разі аварійної ситуації з проводкою або електроприладами. Самостійний ремонт пробки, це не економія, а саме шкідництво скаже будь-який пожежник або професійний електрик.

У випадках з необхідністю заміни пробок на автомати в Запоріжжі та Запорізькій області, варто звернеться до професійних електриків, які проведуть професійну ревізію електрощита і виконають якісну заміну пробок на автомати!

Якщо ви хочете скористатися послугами наших кваліфікованих електриків, ми працюємо без вихідних з 08: 00-19: 00, в разі Аварин випадку є можливість виїзду цілодобово.

Наші контактні телефони для зв'язку: (099) 214-80-65, (068) 272-65-97.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber