Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Кожен електрик скаже, що реле напруги і ПЗВ - це потрібні пристрої для будинку! Це два різних електричних пристрої для захисту техніки від перенапруг і захисту людей від ураження електричним струмом! Для тих, хто цими приладами знаком і розуміє, раджу не роздумувати і викликати електрика для установки!

Викликавши електрика, ви отримаєте всю необхідну консультацію і професійні послуги електрика в Запоріжжі! Крім цього вам може знадобитися заміна пробок на автомати або ревізія електрощита, електрик ніколи не відмовиться допомогти в будь-якої електричної ситуації!

Розберемо окремо Реле Напруги і ПЗВ!

Реле напруги - це прилад, який встановлюється в щитку, що виконує захисну і індикативну роль по напрузі! Виконує захист від перепадів напруги, від разових і постійних стрибків по напрузі! Скачки бувають як від неякісного напруги, так і від випадкового обриву нуля, так і від інших непередбачених факторів! Вартість - його це ваша страховка від ремонту всіх електроприладів! Так радимо не відкладати з установкою і дзвонити нашим електрикам в Запоріжжі!

(ПЗВ) Пристрій Захисного Відключення - це прилад, який служить для захисту людей і тварин від ураження електричним струмом і його використання бажано в мережах без заземлення! Бувають різні випадки, які не передбачають різних випадковостей з електрикою і про них напевно ви чули! Так що так само радимо встановити і підстрахуватися!

Загалом, з цього всього можна зробити висновок, що ці два прилади дуже необхідні для установки, тому послуги електрика в Запоріжжі до ваших послуг!

Викликати наших електриків можна за номерами: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65.

Детальніше про ПЗВ і Реле Напруги на нашому сайті:

Установка пристрою захисного відключення «ПЗВ». Навіщо цей прилад?

Як зберегти споживачі електричного струму від перепадів напруги? Поради електрика!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber