Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Потрібен хороший електрик в місті Запоріжжя і Запорізької області для підключення обігрівача? Наша команда професійних електриків зможе вам допомогти встановити і підключити обігрівальні прилади.

Встановлюють обігрівачі для підтримання комфортної температури для людини або створення спеціальної температури для технічних цілей. Клімат у нас з великим діапазоном температур тому без обігрівачів обійтися не можна. Якщо це квартира і є централізоване опалення, то без додаткових обігрівачів можна обійтися, якщо централізованого опалення немає, то в холодну пору року потрібно, обігрів приміщень, він з варіантів можна використовувати електричні обігрівальні прилади!

Обігрівальні прилади (обігрівачі) можуть бути масляними, радіатори, прилади з випромінювачем. Масляні обігрівальні прилади різняться числом секцій (від 5 і більше), а також споживаної потужністю. Чим більше число секцій, тим сильніше обігрівальний прилад, обсяг більшого приміщення обігрівач зможе обігріти. Підключення та установка обігрівачів потребує певних знаннях.

Комфортну температуру в стандартній кімнаті приблизно 25м2 забезпечать 10 секцій обігрівача середньою потужністю 2 кВт, площа 10м2 можна обігріти 5 секціями обігрівального приладу потужністю 1,0 кВт.

Дуже потрібна і досить поширений пристрій - термостат, який встановлений в більшості обігрівачів. Радимо купувати обігрівач з ним або встановлювати його як окремий пристрій для контролю. Він самостійно підтримує певну температуру, а також відключає електроприлад при перегріванні. Зручний таймер, що включає обігрівач у встановлений час, наприклад, за певний час приходу в квартиру. Чи не зайва і можливість регулювання потужності. Необхідної температурі не рідко в кімнаті вистачає половини потужності обігрівального приладу.

Якщо у вас виникло питання щодо використання обігрівачів або вже запланували установку, телефонуйте нам для отримання безкоштовної консультації в телефонному режимі і проведення всіх необхідних монтажних робіт, наші телефони 099-214-80-65, 068-272-65-97.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber