Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Потрібен хороший електрик в місті Запоріжжя та Запорізькій області для підключення обігрівача, викликайте Електрика додому на нашому сайті " послуги електрика в місті Запоріжжя та Запорізькій області» за номером вказаним в контактах.

Обігрівальні прилади (обігрівачі) можуть бути масляними, радіатори, прилади з випромінювачем. Масляні обігрівальні прилади різняться числом секцій (від 5 і більше), а також споживаної потужністю. Чим більше число секцій, тим сильніше обігрівальний прилад, обсяг більшого приміщення обігрівач зможе обігріти. Підключення та встановлення обігрівачів потребує певних знань.

Комфортну температуру в стандартній кімнаті приблизно 25м2 забезпечать 10 секцій обігрівача середньою потужністю 2 кВт, площа 10м2 можна обігріти 5 секціями обігрівального приладу потужністю 1,0 кВт.

Дуже потрібну і досить поширений пристрій – термостат, який встановлений в більшості обігрівачів. Раджу купувати обігрівач з ним або встановлювати його як окремий пристрій для контролю. Він самостійно підтримує певну температуру, а також відключає електроприлад при перегріві. Зручний таймер, що включає обігрівач у встановлений час, наприклад, за певний час приходу в квартиру. Не зайва і можливість регулювання потужності. Необхідною температурі не рідко в кімнаті вистачає половини потужності обігрівального приладу.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber