Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Історично Комунарський район утворився в Запоріжжі в 1977 році. Велике підприємство міста Запоріжжя завод з виробництва автомобілів «Комунар» принесло району назва Комунарський. Розташований район в південній частині міста Запоріжжя та є одним з адміністративних районів міста.

В Комунарському районі знаходяться два десятка підприємств, на яких виробляють товари різного призначення.

Житловий комплекс Комунарського району представлений двома мікрорайонами Космічним і Південним, в яких підносяться сімсот багатоповерхівок, а також є приватний сектор, в якому понад сім тисяч будинків.

Комунарський район бере свою історію з четвертої чверті двадцятого століття, південний мікрорайон розробили в 1980 році. Архітектура Комунарського району представлена ​​двадцятьма сімома красивими пам'ятниками. В районі 205 вуличок, і четвірка магістралей, основна і найдовша Набережна магістраль.

Запоріжжя перше - центральний залізничний вокзал Запорізької дирекції Придніпровської залізниці, виник в 1873году, також розташований в Комунарському районі міста. Більшість громадян міста безпосередньо з цього вокзалу відправляються в робочі та туристичні поїздки по Україні.

Озеленюють район один парк і сім скверів. Для місцевого населення в Комунарському районі працюють торгові майданчики, ринки, супермаркети, магазини, місця відпочинку та перекусу, такі як столові, кав'ярні і ресторани.

Космічний мікрорайон знаходиться в центрі Комунарського району, і в народі його називають Космосом, від однойменної назви нині не діючого кінотеатру «Космос». У Космічному районі розташований районний суд, Пенсійний Фонд, адміністрація, пожежна частина.

Південний мікрорайон назвали Південним так як займають крайнею південну частину міста Запоріжжя. В основному мікрорайон представлений 9-поверховими і частково 16-поверховими будинками, а також все ще активно забудовується. У народі район називають Пісками, так як район відбудовувався на намивних пісках.

Жителі Комунарівського району, як і всі жителі міста Запоріжжя, можуть зіткнутися з різними несправностями електроживлення. Від відсутності світла та необхідності прокладки або заміни електропроводки.

Відсутність світла у всьому Комунарському районі, говорить про те, що слід звернутися за допомогою до кваліфікованого електрика з ОблЕнерго, для виклику державного електрика в Комунарському районі найкраще зателефонувати в ОблЕнерго за номером телефону: 0800504502.

У разі необхідності заміни або установки вимикача, розетки, люстри, заміни або реконструкції проводки повністю або електрику пропало тільки у вас в квартирі або будинку, електрик з ОблЕнерго не допоможе, окремі випадки не входить в зону його посадових обов'язків. Ті несправності, які повинен усувати державний електрик, доведеться його чекати, враховуючи роботи в місті багато, а електриків обмежена кількість, і на виклик електрик приїжджає в порядку надійшли дзвінки, іноді на наступний робочий день.

Необхідні послуги електрика в Комунарському районі Запоріжжя, телефонуйте за телефонами: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65. Електрики високо кваліфіковано виконають електричні роботи і усунуть несправності електропроводки або ж проведуть консультування. Майстри працюють у вихідні і в святкові дні. Звичайний виклик електрика здійснюється в робочі години: з 08:00 до 19:00. Так само є послуга аварійного виклику електрика в Запоріжжі!

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.67 [3 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber