Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Тарас Григорович Шевченко відомий український поет, саме в його честь був названий великий спальний район міста Запоріжжя. Шевченківський район заснували в 1962 році, площа району майже сто квадратних кілометрів, точніше 98 км², Шевченківський район займає одну третину від всієї площі міста Запоріжжя. У складі району 528 вулиць і провулків, на яких висотні будинки, приватні будинки, а також невеликі житлові масиви.

Шевченківський район досить розвинений район міста Запоріжжя. На території Шевченківського району розташовано ВАТ «МоторСіч», якій має велике економічне значення, як для району, так і для всього міста Запоріжжя. ВАТ «МоторСіч» також має однойменну лікарню і поліклініку.

У Шевченківському район також розташований єдиний в місті Запоріжжя аеропорт, який є міжнародним.

За освіту в Шевченківському районі відповідають 25школ, 21 дитячий садок, 6 технікумів, 2 музичні школи та школи мистецтв. Три парки і десять скверів озеленюють Шевченківський район міста Запоріжжя. Також єдиний в Україні дитячий ботанічний сад функціонує в Шевченківському районі. Основні визначні пам'ятки Шевченківського району Музей техніки Богуслаєва і Свято-Андріївський собор.

В допомоги електрика може потребувати житель будь-якого району міста Запоріжжя, з деяких питань може допомогти державний майстер електрик, а для вирішення приватних питань потрібно звертатися до приватного електрику або в обслуговуючу компанію вашого будинку. У зону відповідальності державного електрика входять роботи, які не вимагають входу на територію квартири, в багатоповерхових будинках є лічильник на поверсі. Тому найчастіше, якщо неполадка має внутрішньоквартирний питання, потрібно викликати приватного електрика.

Викликати електрика з ОблЕнерго в Шевченківському районі можна за номером телефону: (0-800) 504-502 або ж за номером, вказаним на платіжці за електроенергію.

Потрібен електрик в Шевченківському районі міста Запоріжжя, телефонуйте: (068) 272-65-97, (099) 214-80-65. Наші електрики приїжджають на виклик, як в порядку черги, так і протягом години в разі крайньої необхідності, це послуга термінового виклику майстра. Електрики виконують електричні роботи по заміні, установці, ремонту як розеток, вимикачів, приладів освітлення, прокладання проводів так повній заміні проводки в квартирі і приватному будинку. Залишилися питання телефонуйте за телефоном, вказаним для виклику електрика. Консультацію можна отримати абсолютно безкоштовно, в телефонному режимі!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber