Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У 1928 році в Запоріжжі утворився адміністративно-територіальний Дніпровський район. Маючи вже значну історію Дніпровський район, є одні з старовинних районів міста Запоріжжя. За часів будівництва однієї з основних артерій міста Запоріжжя - ДніпроГЕСу, Дніпровський район почали стрімко забудовувати, так як в свою чергу зростала і кількість промислових об'єктів міста. Дніпровським район називався не весь час, повернули району назва Дніпровського в 2016 році, а до тих пір з 1936 року район називався Ленінським.

Територіально Дніпровський район займає 50 кілометрів квадратних. Уздовж Правого берега Дніпра Ленінський район тягнеться 10 кілометрів. Дніпровський район включає в себе мікрорайони і селища, такі як Великий Луг, Верхня Хортиця, Правий берег, Бородинський і Осипенківський. Дніпровський район досить різноманітний, в ньому приватний сектор сусідить з багатоповерхівками, налічується понад 300 вулиць і провулків.

Промислова частина міста Запоріжжя в Дніпровському районі представлена ​​такими підприємствами як: ПрАТ «Запоріжтрансформатор», КО «Запорізький завод високовольтної апаратури» Ваката і кампанія », ПрАТ« Завод «Перетворювач», ПАТ «Запорізький кабельний завод». Також Дніпровський район багатий основними комунальними підприємствами, легендарної гідроелектростанцією ДніпроГЕС, Запорізьким річковим портом.

Саме завдяки ДніпроГЕС п'ятому ступені каскадів гідроелектростанцій Донецько-Криворізький промисловий район забезпечений електроенергією. Але навіть такий потужний енергетичний район може виявитися без електропостачання. Причини можуть бути різними, і, щоб зрозуміти до кого звернутися у випадку, якщо ви залишилися без світла в Дніпровському районі слід розуміти, світла немає тільки у вас, у всьому будинку або в районі. Якщо проблема несе громадський характер, слід звернутися в ОблЕнерго за телефоном 0 800 504 502.

Якщо ж ви переконалися, що у сусідів світло є, і неполадки з електрикою тільки у вас тоді слід звернутися до приватного електрику. Викликати майстра в Дніпровському районі міста Запоріжжя ви можете за номерами телефонів: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають необхідні електричні роботи в залежності від ситуації, як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Електрики в Дніпровському районі працюють без вихідних. Звичайний виклик електрика: 08: 00-19: 00. У разі необхідності швидкого вирішення електричної несправності, є послуга термінового виклику майстра електрика в Дніпровському районі!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber