Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Для наших електриків не складе труднощів підключення кондиціонера, пральної машини, водонагрівача (бойлера), вентилятора або електроплити, обігрівальних електроприладів, витяжки або іншої техніки. Будь-які роботи з підключення електричних побутових приладів наші електрики організують по вищому розряду.

Продавець - консультант в будь-якому магазині, за законами України, ПОВИНЕН ПЕРЕВІРИТИ ваш електроприлад, так як існування сервісного центру полягає в тому, що така перевірка необхідна для впевненості клієнта в працездатності купується побутової техніки при продажу (Згідно КМУ №506, п. 15.) .

Якщо перевірка великої і дрібної техніки побутового призначення неможлива в магазині, продавець не зможе перевірити на справність, а зробити ви це зможете будинку підключивши електроприлад в електромережу та до необхідних комунікацій. Продавець не зобов'язаний підключати електроприлад там, де електроприлад буде експлуатуватися, наприклад, електричний котел або пральна машинка.

Законом України не заборонено підключення електроприладу самостійно. Але врахуйте, якщо ви підключали електроприлад самі, у вас є можливість втратити свої прав на гарантійне обслуговування або обмін. Цей момент потрібно враховувати у виробника і продавця в магазині.

За необхідності, вам може допомогти висококваліфікований електрик нашої фірми, якщо ви вчасно викличте його на підключення побутової техніки. Ми рекомендуємо для підключення великої і дрібної техніки запрошувати фахівця електрика.

Підключаючи електроприлад за вашим викликом, майстер електрик забезпечить вас всім додатковим: розетками, проводом, вилками, і іншими електротехнічними матеріалами.

Підключення великої і дрібної побутової техніки включає такі основні роботи:

  • Виклик електрика, уточнення необхідних робіт і матеріалів, прибуття електрика на місце надання послуг підключення.

  • Розпакування та встановлення побутової техніки за рівнем.

  • Підключення до наявних відводів за допомогою комплектуючих входять в комплект.

  • Тестування роботи побутової техніки в тестовому режимі, короткий інструктаж по використанню побутової техніки.

Для підключення великої і дрібної побутової техніки, викликайте електрика на нашому сайті «аварійний електрик Запоріжжя - Elektrik.zp.ua» і ваша техніка прослужить вам довгі роки!

Зв'язатися з нами можна за телефонами: (099) 214-80-65, (068) 272-65-97.

Працюємо з 08: 00-19: 00 - без вихідних.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber