Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Електричні котли опалення на сьогоднішній день досягли високої популярності в квартирах і в частих будинках завдяки зручності та безпеки. Електрокотли стійко утримують свою популярність. Електричні котли можуть служити первинним джерелом тепла, але частіше за все виконують функцію додаткового тепло генератора, що пов'язано з вартістю, адже електрику дуже дорогий енергоносій. Установка електрокотла в квартирі або приватному будинку не вимагає дозвільної документації, але установку і підключення електрокотла варто довірити професіоналу.

Наші електрики виконають установку і підключення електрокотла, як в квартирі, так і в приватному будинку, комерційному та промисловому приміщенні. Викликати і отримати консультацію кваліфікованого майстра електрика для установки і підключення електричного котла в Запоріжжі ви можете по телефону: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65.

Електричний котел або електрокотел, так називають його в народі - це такий пристрій, який нагріває теплоносій за рахунок тепла, яке вивільняється електричним струмом. Бувають електрокотли, функція яких нагрівати санітарну воду, такі електрокотли називаються водонагрівачами або просто кажучи бойлерами. Самою основною плюс використання електрокотлів це їх невеликі габарити, це не створює труднощів з підбором окремого приміщення під електрокотел.

Розрізняють електрокотли по способу підключення на два різновиди: однофазні електрокотли і трифазні. Також електрокотли ділять по напрузі, яке використовується, один тип електрокотлів встановлюють при напрузі 220 вольт, інший же встановлюють при напрузі в 380 вольт.

Переваги електрокотлів в першу чергу доступність як в вартість самого електрокотла, так і доступність його установки і подальшого обслуговування, а саме заміни форсунок, чистка, профілактики і т.д. Чимало важливим є надійність і простота експлуатації. Найважливіше це безпека електричного котла для здоров'я, так як пристрій не утворює продуктів горіння і не має шкідливих викидів. У зв'язку з відсутністю відкритого полум'я електрокотел ще і пожежобезпечний. У зв'язку з не великими габаритами і відсутністю палива, немає потреби витрачатися на експлуатаційні витрати, такі як зберігання і доставка палива. Великим плюсом для приватних будинків є відсутність димоходу. І на тлі всіх цих плюсів ККД електрокотла 100%. Ви можете регулювати комфортну для вас температуру приміщення, і вже на нових електрокотли з функцією дистанційного GSM управління, ви можете включити електрокотел віддалено, що дозволить прогріти ваш будинок або квартиру за благовременно до вашого повернення додому.

Недоліки тільки в ціні на електроенергію і можуть бути перебої з боку електропостачання, а також великі електричні потужності. Ну і мінус бойлерів в тому, що, якщо вода жорстка в бойлері осідає накип, поступово призводить до поломки самого бойлера.

У разі необхідності установки і підключення електрокотла в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65.

Наші електрики професійно виконають установку і підключення електрокотла, як в квартирі, так і в приватному будинку, або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Телефонуйте з 08.00 - 19.00, без вихідних.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber