Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Наші електрики виконують монтаж заземлення, як для квартир, приватних будинків, комерційних і промислових приміщень.

Заземлення - це з'єднання металевих частин електроустановки не знаходяться під напругою (корпусів і кожухів трансформаторів, рукояток приводів і т.п.) з землею. Монтаж систем заземлення здійснюється таким чином: встановлюється заземлитель, потім прокладаємо заземлюючі провідники, потім вони з'єднуються один з іншим, заземлителем і електроустаткуванням.

На перший погляд монтаж заземлення виглядає просто, але процес, відповідальний вимагає застосування навичок фахівця і використання необхідного обладнання. Місце для майбутнього заземляющего контуру потрібно підбирати з урахуванням відсутності на ньому кабелів і інженерних комунікацій. А також аналізується грунт, для правильних підбір заземлювача і глибини заземлення.

Заземлення приватного і багатоповерхового будинку класично виглядає як трикутник з не менш ніж 3-х метровими сторонами. Укладають заземлитель на глибину від 2,5 метрів і більш. Заземлювач можливо виготовити зі сталевих куточків товщиною від 3 міліметрів, довжиною від 4 сантиметрів. Куточки зварюють, а за тим приєднують до сталевої смузі, що виходить на вулицю. Сталева смуга кріпитися до захисного провідника, а захисний провідник вже переходить в головний щит. Вартість монтажу систем заземлення розраховується з урахуванням складності робіт, що проводяться.

Вибір заземлення дуже різноманітний, незважаючи на це все вони призначені для виконання основної функції, а саме захисту від високої напруги, як обладнання, так і людей. У приватних будинках і квартирах опір контуру стандартно більше 4 Ом. Якщо ж об'єкт промисловий, то показники визначають індивідуально.

Викликати кваліфікованого майстра для монтажу систем заземлення в Запоріжжі ви можете по телефону: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65.

Телефонуйте, і наші електрики проведуть консультацію, дадуть відповідь на всі виниклі питання. Отримати консультацію можна з 08: 00-19: 00, без вихідних!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber