Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У наш час вже давно вийшли з моди громіздкі важкі кришталеві люстри, вони просто не вписуються в сучасні дизайни. У наш час люди стали шукати прості і зручні дизайнерські рішення як для краси, так і для зручності використання і обслуговування. Можна зробити євроремонт, підібрати відмінні якісні шпалери, приділити увагу інтер'єру, але все буде даремно у відсутності хорошого правильного освітлення. Допускати перебору в освітленні теж не варто, так як при занадто яскравому світлі дизайн теж втратить свої родзинки. Також перебір і недолік освітлення погано позначається на зорі людини, тому висвітлення необхідно приділити особливу увагу.

Найбільш правильним рішенням буде установка точкових світильників. Точні світильники чудова альтернатива старомодних рішень освітлення приміщень. Точкові світильники вирішують всі труднощі, з якими стикаються власники приміщень з люстрами, так як точкові світильники можна встановити в необхідній кількості в ту або іншу зону приміщення, тим самим підкресливши плюси дизайну, і підібрати правильне навантаження для зору людини.

Точкові світильники - це освітлювальні прилади невеликих розмірів, призначені для монтажу в гіпсокартонних конструкціях, підвісних стелях, меблів і т.д. Досить часто їх поверхню светоотражающая для того що б забезпечити незначний кут розсіювання світлових променів і світло стало більш м'яким.

Сьогодні покупцям надається достаток різних точкових світильників. Діляться точкові світильники на точкові світильники - з галогенними лампочками, з лампами розжарювання, світлодіодні точкові світильники, люмінесцентні точкові світильники. Найбільш популярні і вигідні світлодіодні точкові світильники. Світлодіодні точечні світильники довговічні та економні у споживанні електроенергії. Так само світлодіодні точкові світильники практично не нагріваються, завдяки чому їх можна встановлювати безпосередньо поблизу легкозаймистих поверхонь. Недолік якісні світлодіодних точкових світильників висока ціна, але вона себе окупає за рахунок гарантії до 5 років від виробника світлодіодів.

Точковий світильник з лампою розжарювання мають найбільш широкий асортимент на сучасному ринку точкових світильників. Для збільшення освітленості в них встановлюють дзеркальні лампи. Самі ж лампи розжарювання випускаються в різних конфігураціях - це дає простір для польоту фантазій дизайнерських рішень. Необхідно враховувати, що стельові точкові світильники встановлюють тільки в підвісних стелях. У всіх інших випадках встановлюють накладні та виносні декоративні точкові світильники.

Якщо необхідно встановити точкові світильники в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65.

Наші електрики професійно виконають установку точкових світильників різних типів, як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber