Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Автомати також як інші технічні пристрої, можуть вийти з ладу. Основні причини поломки автомата регулярне спрацьовування теплового захисту і експлуатація автомата на знос в межах максимальних можливостей автомата. Бувають і такі ситуації, коли автомат вже на першому спрацьовуванні теплового розчеплювача виходить з ладу, в такому випадки, зовні автомат виглядає цілком справним, що може ввести на перший погляд в оману про справність автомата.

За часту, коли електричний контакт ненадійний вигорають контактні затискачі і корпусу модульних автоматів. Припустимо погано затиснуті провідники різних перетинів, ну або дефект різьблення затискного гвинта, і затягнути з'єднання вже набагато складніше. Алюмінієві провідники з часом маю такий мінус як ослаблення контакту.

Щоб не сталося з автоматом - в контактному затиску утворюється легке сухе потріскування, нагрів і контакт вигорає. Вигорання контакту автомата небезпечно високою ймовірністю пожежі, тому якщо виникає підозра в вигорянні контакту необхідно викликати майстра або замінити старий автомат на новий самостійно.

Звичайно банальною причиною поломкою автомата може бути заводський брак, який не був помітний на огляді та встановлення автомата, а проявився при експлуатації автомата, тому наші електрики рекомендують встановлювати автомати перевірених виробників, хоча 100% гарантії ніхто дати не зможе.

Автомат Несправа, і з цим вже нічого не поробиш. Ремонт автоматів проводити нераціонально, тому що сам пристрій автомата складне, а вартість автомата невисока, тому якщо старий автомат зламався його просто змінюють на новий автомат.

Для того щоб процес заміни старого автомата на новий був безпечним, автомат знеструмлюють. Для людей, які не розуміють в електриці, уточнимо, знеструмити автомат - значить "відключити живильну автомат лінію", але ніяк не просто вимкнути сам автомат.

Бувають і такі випадки, коли автомат вигорає на стільки, що все прикипає один до одного, і, щоб замінити старий автомат на новий приходити вишкрібати, вирізати, грубо кажучи хірургічним шляхом витягувати старий автомат.

Велика частина автоматів в щитку розподільні, тобто вони живлять певну частину електромережі, щоб вимкнути живлення такого автомата, необхідно вимкнути вступний автомат. Набагато важче замінити старий автомат на новий без вступного автомата або ж коли потрібно замінити сам вступний автомат. У подібних ситуаціях варто довірити заміну автоматів майстру знає свою справу.

Потрібна заміна старого автомата на новий в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають заміну старого автомата на новий, як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber