Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

В наш час неможливо уявити життя без електрики. У відсутності електрики виник би хаос, наше існування перетворилося б в свого роду апокаліпсис. Без електрики не буде світла, тепла, неможлива була б робота побутових приладів. Чого вартий тільки уявити, що довелося б відмовитися від телевізорів, комп'ютерів і телефонів, правда звучить не дуже?

До тих пір поки електрику живить прилади його невидно і нечутно воно як повітря, всім необхідно. Але електрику крім неоціненну допомогу людині також представляє для нього велику небезпеку аж до летального результату.

Дотик до оголені дроти може привести до удару струмом, а вже наслідки залежатимуть від напруги. Визначити наявність напруги людина самостійно не здатний це можна зробити тільки спеціальними приладами.

Небезпек для людського організму дві: механічне ураження тканин і вплив на нервову систему. У разі якщо людина отримує удар електричним струмом, його організм сприймає ток як сигнал своєї нервової системи, який занадто сильний, м'язи судорожно скорочуються, затискаються в сильна напруга, а розслабити їх організм не може, так як струм не дає розпізнати імпульси власного організму.

У свою чергу за впливом на людський організм механічне ураження ділитися на фізичний і хімічний.

Перше, грубо кажучи, теплове ураження організму, опік. Проходячи крізь людський організм електрику, стикається з опором людського тіла, в результаті чого відбувається виділення тепла. Цього тепла так багато що людина може отримати опіки різних ступенів, опір знижується, струм проникає глибше, впливаючи і на внутрішні органи.

Електрика може вчинити фізичний вплив на людину в разі короткого замикання, в разі спалаху електричної дуги ультрафіолетом може обпалити сітківку ока, привівши до порушення кольорового сприйняття, і навіть сліпоту від короткочасної до постійної.

Хімічний вплив-це зміна електролітичних характеристик тканинної рідини, лімфи, крові і т.д.

Такі порушення призводять до серйозної зміни в організмі людини, змінюється кислотність, і багато інших характеристик складу рідин організму людини, що загрожує серйозним ускладненням і навіть смерті.

Статистика говорить, що на 130-150 тисяч випадків контакту людини з електрикою всього один мати летальні наслідки. В основному контакт людини з електрикою призводить до травм різних ступенів тяжкості. Але це не означає, що до електрики можна підходити безвідповідально.

Щоб уникнути ризику удару струму, необхідно обов'язково вивчити основні правила безпеки і використовувати засоби захисту, при зіткненні з електрикою.

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.67 [3 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber