Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Блискавковідвід - це пристосування для захисту від удару блискавки, яке встановлюється на будівлях. Блискавковідвід є зовнішньої складової системи захисту від блискавки. Сукупність молниеприемника, струмовідводу і заземлення і є громовідвід.

Звернувши увагу на схему якої б то не було блискавкозахисною системи, не важливо в приватному будинку або в багатоповерхівці і офісній будівлі, то блискавковідвід буде та частина, що захищає від прямих ударів блискавки. Комплексна блискавкозахист включає в себе: зовнішньою захист (захист від прямих ударів блискавки, тобто громовідвід, блискавкоприймач, струмовідводи, заземлювачі) і внутрішню (вторинні впливу удару блискавки, це екранування, зрівнювання потенціалів, установка ІЗІП, ІЗІП в свою чергу можуть бути для мереж електроживлення і для інформаційно-технічного обладнання).

Як же працює громовідвід? Під час блискавки на землі возникаю потужні індуковані розряди, підсумок, утворюється потужне електромагнітне поле. Напруженість такого електричного поля найбільш висока в близи гострих провідників, це викликає загоряння коронного розряду на краю громовідводу. Такий розряд сильно іонізує повітря навколо громовідводу. Завдяки такому процесу напруженість електричного поля у кінця блискавковідводу падає, індуковані заряди не здатні накопичуватися на спорудах, в таких умовах можливість появи блискавки значно зменшується. Якщо блискавка все ж з'являється, що вкрай рідко, блискавка йде по блискавковідводу, не залишаючи ніяких пошкоджень.

Конструкція громовідводу така:

  • Блискавкоприймач - необхідний, щоб вловлювати розряди блискавки, тому перебувати в місці найбільш ймовірного зіштовхування з блискавки, а дивлячись що захищається від негативного впливу блискавки блискавкоприймач виступає металевий штир, сітка з струмопровідного матеріалу, встановлені вище, що захищається.

  • Струмовідвід - своєрідний переходником розряду між блискавкоприймача і заземлювачем, найчастіше за все це звичайний дріт досить великого перерізу.

  • Заземлювач - коли один провідник, коли і не один, які з'єднані один з одним, також вони стикаються з землею; це може бути металева плита, прикопати землею.

Всі частини громовідводу збирають і встановлюють на несучої конструкції. Імовірність того що блискавка вдарить в наземне спорудження зростає пропорційно висоті, саме з цієї причини блискавковідвід встановлюють на найвищій точці або самого об'єкта, що захищається від блискавки об'єкта, або на найвищій точці іншого об'єкта, який стоїть в максимальному наближенні до захищається.

Якщо Вам необхідний монтаж громовідводу в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають монтаж громовідводу в приватному будинку так і вашому підприємстві, або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber