Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Кожен свідомий і навіть не свідома людина веде облік свого бюджету, і коли витрати починають зростати, виникає питання з чим це пов'язано. Для того щоб розрахувати кількість споживаної електроенергії, в кожному будинку і в кожній квартирі встановлено електролічильник.

Зустрічаються такі випадки, коли електричний лічильник починає намотувати багато світла. Тоді в голову і приходить питання: Чому лічильник багато мотає? Можна погодитися що лічильник став більше намотувати якщо в будинку з'явилися нові електроприлади, або, коли проводилася заміна самого електролічильника, тоді причини підвищення електроспоживання цілком зрозумілі. Але чому лічильник став багато намотувати якщо нічого в квартирі не змінювалося? Електроспоживання ніяк не може зрости, не маючи ніяких на те підстав, причина зростання намотування електроенергії лічильником є ​​завжди, її просто необхідно правильно встановити.

Причини того що електролічильник багато мотає, поділяються на: сезонність, заміна електролічильника, спроби незаконних маніпуляцій з електролічильників, технічні нюанси роботи електромереж і сторонні підключення.

Якщо ви ведете врахує своїх витрат, ви явно могли замінити, що взимку Електролічильник явно намотує більше, ніж влітку, і це не завжди пов'язано з тим що в холоди ви включаєте обігрівач, бувають і інші причини. З приходом зими ночі стають довшими, а дні коротше, похмуро і холодно, на підсвідомому рівні нам хочеться тепла минулих літніх днів, і ми включаємо світло, як би замінюючи їм сонячне світло. У Новорічні свята все включають дуже багато ілюмінацій і не завжди вимикають світло навіть ночами. У зимовий час холоднішає не тільки повітря, а й вода стає набагато холодніше як у водоймах, так і в водопроводі, тому і до нас вона доходить значно більш холодна ніж в літній час. У зв'язку з цим нашим електроприладів починаючи від чайника закінчуючи бойлером необхідно більше часу, а значить і більше електроенергії, щоб нагріти нам воду до необхідної температури. Ми теж відчуваємо похолодання хочемо грітися тому в зимовий час п'ємо більше гарячого чаю, кави і тому чаші звертаємося до наших електроприладів, а вони намотують нам електроенергію.

Електролічильник так само може багато намотати в особливо спекотні літні дні якщо використовувати кондиціонер, вентилятор і плюс холодильника теж доведеться постаратися, щоб забезпечити зберігання продуктів в прохолоді.

Після заміни електролічильника дуже часто господарі помічають, що новий лічильник мотає більше свого попередника. Старі чорні лічильники індукційні, потроєні так що працюють за рахунок магнітної індукції, вони нездатні мотати занадто маленькі споживання. Такі споживання скупчуються в величезні споживання якщо провести підрахунок на рівні держави, а це значні втрати електроенергії. Електронні лічильники мотають все споживання електроенергії. Якість електролічильника теж має значення. Китайські лічильники більш доступні і їх досить часто встановлюють, радує, що більшість встановлених електролічильників все-таки Українського виробника. Але і це ще не все, електролічильник може бути відкалібрований неправильно і намотувати як менше, так і більше електроенергії, а в такому випадку вам доведеться за власні гроші відправити електролічильник на перевірку компанію постачальник електроенергії «Запоріжжяобленерго». А ось енергокомпанія навряд чи зізнається що помилка з їхнього боку.

Електролічильник може намотувати більше і не без допомоги людського втручань, які захочуть споживати енергію, але не оплачувати її в повній мірі. Для таких маніпуляцій зазвичай використовують спеціальні магніти. Але за використання таких магнітів можна отримати як маленький, так і досить істотний штраф, так як використання таких магнітів протизаконно. Для того що б визначити чи використовується таке пристосування, існують спеціальні наклейки з металевими кульками по 4 сторонам і спеціальні прилади.

Технічні нюанси роботи електролічильника також можуть викликати підвищення споживаної енергії. Якщо змінюються такі параметри як напруга, струм або потужність, то порушується вся схема роботи, лічильник стане намотувати по-іншому.

Напруженість повинна бути 220Вт, але буває по-різному і 150Вт і 250Вт, а при зміні напруженості змінюється і споживання електроенергії.

Частота струму теж може змінюватися, хоча і як напруженість має стандарт в 50Гц. Якщо частота змінюється, електролічильник сприймає це за помилку і починає намотувати неправильно.

Потужність же в свою чергу буває активна, реактивна і повна. Активна потужність - потужність яка витрачається безпосередньо на необхідну роботу. Реактивна, використовується на те щоб струм пройшов по провіднику. А повну складають активна і реактивна потужності разом. Оплата повинна стягуватися тільки за активну потужність, але електролічильник може вважати і реактивну, і повну.

Ну і наостанок буває таке що хто підключений з поза, найчастіше електрики можуть Намудрували та підключити лічильник не так як потрібно, але це за умови, що в щитку не один лічильник. До лічильнику за межами квартири можуть підключитися і недоброзичливі сусіди, і вийти що ви будете платити і за свою і з чужу електроенергію. Якщо ж лічильник в квартирі - це зробити важче так як потрібно потрапити до вас в квартиру.

Бувають і версії що сусіди підключаються через розетки, але для цього сусідові доведеться пристойно продовбати своєї стіни і з точністю вгадати розташування вашої розетки, як ви думаєте вийти це у нього ???

Якщо у вас виникло питання: чому лічильник став багато намотувати? І ви впевнені, що ви стільки електроенергії не споживаєте, але розібратися з чим це пов'язано самостійно не можете, тоді викликайте електрика. У Запоріжжі телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber