Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Необхідність ремонту електропроводки в квартирі або в будинку може виникнути з різних причин. Однією з найпоширеніших причин заміни електропроводки є покупка нового житла. Перед тим як зайнятися ремонтом електропроводки варто розібратися в якому стані знаходиться існуюча проводка. Електропроводка неналежного стану може мало того, що вискочити в копієчку, так ще й нанести вед здоров'ю людини. Так що затягувати з ремонтом електропроводки не варто, краще викликати електрика.

До двадцять першого століття при будівництві будинків найчастіше використовували алюмінієвий дріт, так як електроприладів було не так багато і вони були не такі високі потужностей, тому алюмінієвого проводу невеликого перерізу було цілком достатньо. Термін використання такого проводу в районі п'ятнадцяти років. Сьогодні у нас в квартирах дуже багато електроприладів високих потужностей, і така проводка не готова до таких високих навантажень, тому починаються несправності то захист виб'є, а то і зовсім провід оплавітся.

Якщо ви вирішили міняти проводку, головним рішення буде вибір дроти. Алюміній як сказано вище менш електропровідний, більш крихкий, а це підвищує надалі ймовірність виникнення питань з електропроводкою. Мідний дріт довговічніше, його термін служби двадцять п'ять років, більш електропровідний і менш схильний до зламів. З цих причин електрики рекомендують в квартирах будинках прокладати саме мідну електропроводку.

Для того щоб правильно вибрати провід для нової проводки йдуть розрахувати потужність ваших електроприладів, з запасом на нові, а потім вибрати перетин дроту, з розрахунком для мідного на 2кВт 1 сантиметр квадратний, а для алюмінієвого на 1 кВт 1 сантиметр квадратний. Якщо навантаження на окремі кімнати висока краще прокладати окремі електролінії розрахована під необхідну потужність.

Щоб укласти провід в стіну необхідний перфоратор або ручна дискова пилка.

У більшості квартир алюмінієва електропроводка стоїть мало не 50 років, при будь-яких несправності викликають електрика, і майстер латає проводку з усіх можливих сил до тих пір, поки ще хоч щось можна полагодити. У підсумку, коли проводка працює на видиху, або взагалі виходить з ладу, необхідно проводити повну заміну електропроводки в квартирі або будинку. Бувають випадки, коли господарі самі намагаються замінити проводку, але замінити електропроводку завдання не те що непроста, а ще й вимагає досвіду, знань, інструментів і дотримання правил техніки безпеки при роботі з електричним струмом.

Пристрої захисту правильно міняти кожні десять років, розетки і вимикачі кожні п'ять років. Для того щоб вчасно відремонтувати електропроводку, необхідно раз в п'ять років професійного кваліфікованого електрика для огляду проводки і підтримки її в справному стані.

Необхідний ремонт або заміна електропроводки в Запоріжжі викликайте майстра по телефону: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Консультація по виниклих питань як при виклику додому, або в квартиру так і в телефонному режимі. 

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber