Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Змінювати місце положення електрощита або електролічильника нерідко доводиться при ремонті електропроводки в квартирі або будинку. Взяти і перенести електролічильник туди куди заманеться забороняється так як існують певні вимоги.

Кабінетом Міністрів України встановлено, що роботи по перенесенню електролічильника проводяться за власні кошти споживача електроенергії. Для того щоб виконати перенесення електрощита, потрібно написати письмову заяву на ім'я керівника «Запоріжжяобленерго». Після того як начальник схвалить таку заяву вам дадуть дозвіл відразу або приїдуть співробітники «Запоріжжяобленерго» і вирішать чи потрібно переносити електролічильник. У разі якщо перенесення лічильника можливий і збігається з вимогами, співробітники «Запоріжжяобленерго» дадуть дозвіл на електрощит на інше місце розташування.

До розташування електролічильника виставлені такі вимоги як: місце повинно бути сухим і доступним для обслуговування електролічильника, температура приміщення взимку не повинна бути менше 0 градусів за Цельсієм. Електролічильники встановлюють в шафах розподільних пристроїв, щитах, на стінах, за умови твердої конструкції. Матеріал щита може бути дерево, пластмаса, метал. Електролічильник повинен розміщуватися на висоті 0,8-1,7мм.

Електролічильник повинен знаходитися на території межувала між споживачем і електророзподільна структурою, а також на вводах у квартири. До електролічильника повинна бути можливість цілодобового доступу співробітників Державного енергонагляду, електророзподільної структурою і самого споживача електроенергії.

Щоб забезпечити безпеку при установці і заміні електролічильників при напрузі до 220 / 380Вт, необхідний автоматичний вимикач для можливості відключення електролічильника, відстань від автомата до електролічильника не повинно перевищувати десяти метрів, а напруга повинна зніматися з усіх приєднаних до електролічильника фаз.

За правилами інформацію про перенесення електролічильника і електрощита вносять в проект енергозабезпечення будівлі, в більшості випадків це не дотримується.

Якщо ви вирішили виконати перенесення електролічильника в Запоріжжі телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65.

Наші майстри електрики працюють без вихідних. Час роботи: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber