Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Виклик електрика в усі райони міста Запоріжжя

Наше місто Запоріжжя один з найбільших міст на півдні України. Запоріжжя обласний центр Запорізької області України. Варто місто на річці Дніпро, яка поділяє його на лівий і правий берег. З правого на лівий берег можна потрапити через Дніпровську дамбу або через мости Преображенського і острів Хортицю.

Запоріжжя розділяється на вісім районів: Олександрівський район, Заводський район, Комунарський район, Дніпровський район, Вознесенівський район, Хортицький район і Шевченківський район.

Олександрівський район отримав свою назву в 2016 році, раніше він називався Жовтневий або Жовтневий район. На території нинішнього Олександрівського району, в 1770 році була заснована Олександрівська фортеця. Район старої частини міста, тому в ньому розташовано багато культурних та історичних об'єктів міста Запоріжжя. Площа Олександрівського району становить 11,2 кілометра квадратних.

Заводський район тому названий заводським бо це промислове серце міста Запоріжжя, в ньому зосереджені такі підприємства як Запоріжсталь, Запорізький алюмінієвий комбінат, Запорізький кремній полімерний завод, Запорожскоксохім і інші заводи.

Комунарський район розташований в південній частині міста Запоріжжя. Назва район отримав від колишньої назви автомобільного заводу "Комунар" сьогодні "ЗАЗ". Комунарський район має два мікрорайони: Космічний (Космос) і Південний (Піски).

Дніпровський район відрізняється тим що, розташовується на двох берегах міста Запоріжжя. До 2016 року Дніпровський район звався Ленінський район. У Дніпровському районі перебувати Дніпровська гідроелектростанція.

Самий центральний район міста Запоріжжя Вознесенівський район. Площа Вознесенівського району 50,78 кілометрів квадратних. У Вознесенівському районі розміщені органи влади міста, безліч установ і підприємств, а також проходять центральні дороги міста в сторони Комунарського, Шевченківського, Олександрівського, Дніпровського та Хортицького районів.

На правому березі міста перебувати Хортицький район, в народі зветься Бабурка, так як зовсім поруч розташовується село Бабурка. Хортицький район з'явився в 1995 році, і став наймолодшим з усіх районів міста.

Вважається що в Хортицький район самий екологічний чистий район міста.

Найбільший район міста Запоріжжя має площу в 98 кілометрів квадратних Шевченківський район. Межі району є сусідами з Заводським, Олександрівським і Коммунарським районами Запоріжжя. Район назвали на честь Тараса Григоровича Шевченка - український поет, письменник, художник, національний герой України.

Неважливо в якому районі міста ви перебуваєте, наші електрики максимально швидко приїдуть в будь-який з районів Запоріжжя.

Потрібен електрик в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають будь-які електромонтажні роботи, як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри виїжджають в Олександрівський район, Заводський район, Комунарський район, Дніпровський район, Вознесенівський район, Хортицький район і Шевченківський район, працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра електрика!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber