Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У випадки обриву або обгорання нульового проводу в трифазній електромережі, навантаження в цій же електромережі на однофазні електроприймачі розподіляється не рівномірно і напруга в мережі значно відрізняється від номінальної напруги. Таку несправність в електромережі електрики називають обрив нуля.

Стрибки напруги в мережі загрожують виходом з ладу дорогих побутових електроприладів або ж електрообладнання, якщо качки напруги занадто високі працездатність електроприладу можна і не врятувати і доведеться купувати нове дороге обладнання, наприклад, холодильник, телевізор і комп'ютер.

Обрив проводу миє статися як в квартирі багатоквартирного будинку, так і в приватному будинку, як в трифазній, так і в однофазної електромережі.

Далі ми розберемося з такими питаннями, як: Що станеться при обриві нуля? Що може стати причиною для обриву нуля? Як уникнути обриву нуля?

Електромережа влаштована таким чином, що електроприлади можуть підключатися до неї паралельно або послідовно. Своє електричний опір має кожен електроприлад, і залежність така, що чим сильніше електроприлад, тим нижче його опір. Таким чином опір в мережі буде падати з приєднанням кожного паралельного підключеного електроприладу. Якщо ж однакові електроприлади приєднуються до електромережі послідовно, то напруга між ними розділитися, так влаштовані, наприклад, новорічні гірлянди. Але якщо одна лампочка гірлянди вийде з ладу вся гірлянда перестане працювати, так як електромережу розімкнеться. Послідовне підключення влаштовано так що на чим потужніший електроприлад, тим вище напруга, і відповідно, чим слабкіша електроприлад, тим напруга нижче.

Що ж може стати причиною обриву нуля? Причин обриву нуля багато, наприклад, обрив нейтрали в електролічильнику або на самій підстанції, недосвідченість майстрів електриків, неналежне обслуговування та експлуатація електромереж. Найчастіше все отгорает нейтраль через слабке кріплення проводу. В такому випадку провід гріється, окислюється і в результаті повністю перегорає. Неправильний вибір номіналів запобіжників і автоматів також може привести до отгоранія нуля. Погодні умови такі як сильний вітер, намерзання льоду, також можуть стати причиною обриву нуля. Неакуратне проведення ремонтних робіт не раз ставали причиною обриву нейтралі. Щоб убезпечити себе від всіх цих причин обриву нуля, необхідно вибрати якісну доречну захист.

У старих будинках від обриву нуля взагалі не передбачено ніякого захисту. У нових же будинках передбачені заземлюючі провідники, і це добре, це зменшує ймовірність удару людини електричним струмом, і тим самим може врятувати життя. Врятувати життя людині, але на жаль, не врятує життя вашим електроприладів. Для безпеки електроприладів і ще більшої безпеки здоров'я необхідно встановити реле напруги або стабілізатор напруги, диференційний автомат або пристрій захисного відключення. При виникненні небезпечних стрибків напруги реле напруги відключить вас від електромережі, ніж врятує життя і вам і вашій техніці, а стабілізатор напруги вирівняє напруга до робочої напруги! У сучасній електромережі такі прилади повинні бути!

У вас обрив нуля в квартирі багатоквартирного будинку, в приватному будинку, або офісі в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно з'ясують причину обриву нуля і усунуть її, як в квартирі багатоквартирного будинку, так і в приватному будинку, промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Обрив нуля вимагає негайного вирішення питання у наших електриків є послуга термінового виклику майстра, в такому випадку майстер приїде до вас максимально швидко протягом години!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber