Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Кожній людині, яка хоча б один раз зіштовхувався з електропроводкою, чув про заземлення або «зануленні». Заземлення є засобом захисту людини від небезпечного впливу електричного струму.

Стандарти сучасного будівництва спочатку передбачають в будинках прокладку трехпроводной електропроводки. Якщо будинок старий, то такий захист як заземлення в ході будівництва вдома не використовувалася і багато хто використовує занулення.

А занулення складається з двох провідної мережі, і воно теж виконує захист людини від ураження електричним струмом, але за умови безаварійних ситуацій, якщо трапився, обрив нуля, або отгоранія нуля, то на щитку може виявитися висока напруга і захисне занулення стає небезпечним для людини!

Ми категорично не рекомендуємо використовувати занулення! Аварійні ситуації відбуваються регулярно і ймовірність отримати небезпечне ураження електричним струмом з занулением вище, ніж при відсутності робочого заземлення!

Правильне заземлення дуже важливе, щоб врятувати людину від небезпечного впливу електричного струму, якщо раптом буде витік електрики від електроприладів або при дотику до оголені дроти. Але просто заземлення мало, і воно вимагає регулярного огляду, підтяжки контактів і перевірки. Заземлення перебуваючи в землі теж може піддаватися різним несприятливим факторам, необхідно проводити своєчасну ревізії і тоді все буде в порядку. Щорічна ревізія є необхідністю і для заземлення так як у випадку їх несправностей може постраждати людина.

Якщо ви живете в приватному будинку заземлення можна зробити, без проблем, якщо в квартирі так само і для будинку можна встановити додатковий прилад ПЗВ Пристрій Захисного Відключення або Диференціальний автомат, вони так само виконують захист від ураження електричним струмом їх можна встановлювати і як додатково до заземлення . Принцип цих пристроїв, в тому, що вони враховують струми витоків і при виявленні автоматично спрацьовують і відключають проблемну лінію!

Нам відомо, що на своїй безпеці заощаджувати не варто! Заземлення не просто так придумано і необхідно за новими правилами! Пристрій захисного відключення збільшує остаточну вартість проводки, але також виконує захист людини! Хороша якісна проводка зменшує ймовірність проблем у вашій електромережі та ймовірність пожежі в сотню раз! Якщо ви хочете заощадити, не економте на електробезпеці!

Якщо вам необхідно підключити або зробити заземлення в Запоріжжі, телефонуйте: +38(068)272-65-97; +38(099)214-80-65. Наші електрики професійно нададуть послуги з питань вашої електробезпеки як у квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі ваші запитання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само можлива послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber