Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У багатьох квартирах і будинках взагалі ніколи не було встановлено ПЗВ і люди, що проживають в таких умовах, не бачать необхідності установки ПЗВ, так як поняття не мають що це, і для чого воно потрібне. ПЗВ це абревіатура, пристрій захисного відключення, просто кажучи назва говорить сама про себе. ПЗВ призначене для захисного відключення напруги в випадки токоутечек або небезпечного контакту проводів і людини.

ПЗВ працює таким чином, що постійно зіставляє струми йдуть до електроприлади і від нього, і якщо між цими струмами виникає неприпустима різниця (приблизно в 30 міліампер), така різниця небезпечна для здоров'я і життя людини, ПЗВ спрацьовує і відключає напругу, так швидко що людина не отримує ніякої шкоди.

Приклади випадків, коли допоможе пристрій захисного відключення (ПЗВ):

  • Пошкодження ізоляції проводів електроприладів.

Багато господарів в квартирах і будинках тримають улюблених вихованців, які в свою чергу не проти погратися і погризти якийсь провід, або провід може пошкодитися в слідстві якого ні будь іншого механічного пошкодження. У цьому випадки ток по фазного проводу в квартиру пішов, але не повернувся в ПЗВ, ПЗВ це помітить і вимкне електрику. Може як спрацювати так і немає, за певних умов!

  • Проблеми з електроприладами або їх несправність.

Буває випадки, коли пральній машинці або бойлеру вже більше 5-10 років відбувається знос цих електроприладів, щось десь починає підтікати потрапляє на електричну частину і спрацьовує ПЗВ. Чи стикалися з випадком на кухні кафе використовували подовжувач для підключення електрочайника, і коли наливали воду в чашку промазали і потрапили в подовжувач, працівники кафешки дізналися це коли ми відключили сам подовжувач!

  • Проблеми з електропроводкою.

Наприклад, якщо затопили сусіди, і ще мокрі стіни, ПЗВ не допустить роботу електропроводки в таких умовах, а після висихання стін і електропроводки все стане на свої місця і можна буде продовжувати її використовувати.

Несправність в електропроводці, поплавилися дроти в розетці, розподільній коробці або на щитку, в більшості випадків проблема вже є, а звичайний автомат ще не вибиває, іноді ПЗВ рятує загальну ситуацію і за допомогою цього приладу проблему можна діагностувати на ранніх стадіях.

  • Необережне поводження з електропроводкою.

Вирішили повісити полку для книг і випадково потрапили свердлом в провід в стіні, ПЗВ спрацює таким чином, що відключить електрику настільки швидко що врятує таким чином життя людині, так само може спрацювати і автоматичний вимикач.

А може у вас є маленькі шкодники, які пхають пальці куди можна і куди не можна, в таких випадках ПЗВ, може захистити ваших дітей від непотрібних зіткнень з електропроводкою. Але варто дублювати з пластиковими заглушками для розеток, адже ситуації різні і індивідуальні!

Електрика небезпечна і необережне поводження з ним загрожує серйозними наслідки, тому будьте пильні і розсудливі, і стежте за дітьми.

Не варто сподівається тільки на прилад, а також потрібно керуватися здоровим глуздом і технікою безпеки!

Але може виникнути і така ситуації, коли ПЗВ не розпізнає того, що щось пішло не так. Наприклад, хтось буде пхати пальці в розетку, так як в цьому випадки токопотерь не буде і ПЗВ буде вважати, що все добре і ніякої небезпеки для життя і здоров'я людини немає.

Ситуацій чому може спрацювати пристрій захисного відключення безліч, і всі вони можуть бути по-своєму унікальні і не схожі на всі інші випадки, тому при використанні цього приладу безліч аварійних ризиків знижується!

В першу чергу ПЗВ в будинку або квартирі слід встановити на лінії електропроводки з найвищою ймовірністю небезпеки. З цілком зрозумілих причин в будинку і квартирі такими кімнатами є ванна і кухня, в них стоять такі електроприлади як холодильник, бойлер, пральна машина і завжди є ймовірність контакту з водою. Інші кімнати також не слід залишати без захисту.

У комплексі добре працює заземлення і пристрій захисного відключення, в цьому випадку ймовірність ураження електричним струмом знижується до 90%, залишається бути пильним з електропроводкою і електроприладами і ризик ураження знижується до 99%.

Необхідно встановити пристрій захисного відключення (УЗО) в Запоріжжі, набирайте за телефонним номером: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають установку пристрою захисного відключення (ПЗВ) як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на будь-які питання зв'язкові з ПЗВ. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Передбачена послуга термінового і аварійного виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber