Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Всі дроти складаються з ізоляції і струмопровідної жили, але відрізняються металом, з якого виконана струмопровідна жила з міді або з алюмінію. Зовсім не новина, що алюмінієва проводка давно вийшла з популярності і при ремонті найкраще її повністю замінити, крім того у алюмінієвої проводки є безліч недоліків! Але з'єднувати проводи якось потрібно, розглянемо це в статті!

На жаль, чи на радість ремонт справа не часте, набагато частіше ремонт проводки проводитися частково, або взагалі дроти нарощуються на необхідну відстань і цього достатньо для подальшої працездатності електромережі. І мідь, і алюміній мають відмінну токопроводімость, тепловіддачу і досить прийнятну вартість, тому дуже навіть часто зустрічається потреба в з'єднанні між собою мідних і алюмінієвих проводів, незважаючи на їх різний хімічний склад. Існують певні правила улаштування електроустановок, які забороняють звичайну скрутку проводів різних матеріалів і це не спроста так як це з'єднання просто окислиться і вийде з ладу. Існують і інші більш ефективні методи для з'єднання алюмінієвих і мідних проводів як в квартирі, будинку, так і у виробничих приміщеннях.

Найпоширенішими методами, до яких вдаються майстри електрики для з'єднання мідного дроту з алюмінієвим дротом є: болтове з'єднання і сталеві шайби, сжим-горіх, затискачі WAGO або самозажімние клеми, клемна колодка, метод опресування проводів і зварювання проводів.

Метод болтового з'єднання і сталеві шайби так називається тому що з'єднання мідного дроту з алюмінієм утворюються завдяки використанню болта і сталевих шайб, найбільш простий і перевірений часом спосіб, недолік в тому, що з'єднання проводом таким чином займає багато місця. За те сталеві шайби між алюмінієвим і мідним проводами не дають їм окислюватися.

Сжим-горіх найчастіше використовується, коли необхідно відгалуження від проводу меншого перетину ніж провід живлення. Схиму-горіх не підходить для розподільних коробок, і бувають випадки, коли таке з'єднання слабшає і виходить з ладу.

Затискачі WAGO або самозажімні клеми це спеціальне міні пристрій, який продається готовим і дає можливість з'єднувати алюміній з міддю, завдяки протівоокіслітельним пасти всередині такої клеми. Хороший і зручний спосіб для з'єднання проводів з мінімальними навантаженнями або правильно розрахованими навантаженнями на дроти і саму клему. З нашого досвіду вигорають через великі навантажень.

Звичайна клемна колодка має величезний мінус, це низька якість практично всіх продаваних клемних колодок. Але незважаючи на це можна вибрати якісні, без звичайних клем не обійтися їх застосовують абсолютно все електрики. В цілому клеми надійні, але так як болтове з'єднання має властивість слабшати їх потрібно регулярно підтягувати і вибирати клеми виходячи потужності дроти.

І найнадійніший метод з'єднання алюмінієвого проводу з мідним опресовування, в результаті вийти не роз'ємне з'єднання, утворене за допомогою гільз. Такий метод найбільш часто використовується в таких місцях, в яких не можна замінити алюміній на мідь, або мідь на алюміній. Метод досить дорогий і вимагає спеціалізованого інструменту.

З нашого досвіду, ще більш надійний спосіб з'єднання - це зварювання, це з'єднання переживе всі інші з'єднання проводів, але не самий зручний в практиці!

І в цілому вічної проводки не буває і кожного матеріалу є свій ресурс, якщо жила проводу пролежить і сто років, а ось ізоляція проводів добре якщо років тридцять. Всі з'єднання проводів повинні бути доступними і розподільних коробках, щоб їх завжди можна було обслуговувати! А проводка повинна забезпечуватися захистом за допомогою автоматичних вимикачів! І все буде добре з вашої електромережею!

Потрібно з'єднати мідні і алюмінієві дроти в місті Запоріжжя, телефонуйте за номерами: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають з'єднання алюмінієвих і мідних проводів як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проконсультують вас по виниклих питань. Наші майстри працюють сім днів на тиждень. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само можливий терміновий виклик майстра електрика для усунення аварійних питань з електропроводкою!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber