Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Бойлер (Водонагреватель) досить серйозний електроприлад, для того щоб встановити і підключити необхідно бути акуратними і уважними. Перед тим як приступити до установки бойлера (водонагрівача) слід детально обдумати і визначиться з місцем для установки бойлера і підібрати схему підключення бойлера до електромережі і мережі водопостачання.

У зв'язку з тим, що водонагрівача необхідний доступ до водопостачання найчастіше водонагрівач встановлюють у ванній або туалеті, так як саме в цих кімнатах доступ до води забезпечити найпростіше. Звичайно враховуючи досить бойлера, в суміщеному санвузлі невеликий квартирки, де і так мало простору, навряд чи для бойлера знайдеться місце. Припустимо з місцем, і з доступом до водопостачання визначилися, але що ж робити якщо немає розетки ?

Найбільш вірно буде підключити кабель від електрощита до бойлера безпосередньо. Найкраще на щитку де не буде підвищеної вологості встановити для бойлера окремий диференційний автомат для захисту людини і від несправностей або автоматичний вимикач для захисту він несправностей, якщо в будинку є заземлення, заземлити бойлер додатковим проводом. До бойлеру можна встановити розетку для його підключення або підключити на пряму за умови, якщо є окремий автомат на сам бойлер.

Є ще такі варіанти як прокласти кабель від розподільчої коробки, хороша альтернатива якщо електрощит знаходиться далеко від місця установки бойлера або обмежений бюджет. Зазвичай такий вид роботи проводять в квартирі зі старою проводкою, і при використанні цього методу в момент використання бойлера варто обмежиться використанням самого бойлера, так як потужність проводки зазвичай не більше 3,5 Квт.

Можна підключити просто від прилеглої розетки, і використовувати бойлер як звичайний побутовий прилад, але цей метод не зовсім зручний і можна причепиться через дроти, також потужність потрібно не перевищувати більш 3,5 кВт.

З нашого досвіду, при заміні проводки в квартирі або приватному будинку, можливість підключення бойлера варто передбачити заздалегідь і прокласти провід від щитка, інакше в майбутньому це буде не зовсім красиво і естетично.

Найправильніший метод підключення бойлера від електрощита з установкою додаткового захисту і заземлення. На другому місці підключення від розподільчої коробки.

Якщо вам необхідно підключити бойлер в Запоріжжі, телефонуйте за телефонами: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають підключення бойлера, як в квартирі, так і приватному будинку або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання по підключенню бойлера або електриці в загальному. Наші майстри електрики працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber