Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Сучасна людина вже давно не може уявити своє життя без електрики. Всі наші побутові прилади без електрики не можуть виконувати свої функції, а адже вони основні наші помічники. Особливо коли в будинку є діти, важко уявити, як впоратися з усією цією пранням, прасуванням, готової тим більше, якщо б не було електрики. Але електрику несе як користь, так і небезпеку для життя навіть дорослої людини, а дитини ще в більшій мірі.

Дітям особливо зовсім маленьким важко пояснити, що вони повинні дотримуватися правил безпеку, вони спритні, рухливі і всім цікавляться, а заборона ще солодше дозволеного.

Що б не робили батьки, діти будь-якими можливими шляхами намагатимуться помацати, помацати, а десь навіть лизнути і вкусити яку ні будь частина електромережі або побутового приладу, що знаходиться під напругою, саме так діти знайомляться з навколишнім світом.

Необхідно навчати дитину правилам поводження з електрикою, і саме батьки повинні створити безпечні умови для своїх дітей. До різному віку дітей потрібен різний підхід, як і в принципі до кожної дитини потрібно знаходити індивідуальний підхід. Маленьких дітей не можна залишати без нагляду, і для того щоб, їх убезпечити потрібно, обгородити доступ дитині від розеток, проводів електроприладів під напругою, і обов'язково стежити за справність електропроводки в квартирі або приватному будинку.

Як блокувати дітям доступ до розеток?

Слід встановити в розетки спеціальні діелектричні заглушки, вони продаються в магазинах, вони бувають різні, але головне, що через них дитина нічого не зможе запхати в розетку, і тим самим буде в безпеці від удару електричним струмом.

Всі розетки і вимикачі в квартирі або приватному будинку обов'язково повинні бути міцно закріплені.

Чому необхідно захищати доступ до електроприладів і проводам від підключених до електромережі електроприладів?

Дитина може потягнути або ще гірше перекусити дріт від електроприладу, або скинути електроприлад, наприклад мікрохвильову піч або мультиварку, ізоляція проводу може порватися і дитина може отримати удар електричним струмом. Настільні лампи, обігрівачі, вентилятори і багато інших електроприладів несуть небезпеку для дітей.

Обмеження дитині доступу до електрики це добре. Але забувати про навчання правил безпечно поводження з електрикою теж не варто. Придумайте ігри, включайте мультики, де дитина може запам'ятати і зрозуміти як вести себе з електрикою.

І так підведемо підсумки, щоб убезпечити дитину, від електрики необхідно:

  • Підтримувати електроприлади в технічно справному стані.

  • Виконувати своєчасний ремонт електропроводки та електроприладів.

  • Використовувати спеціальні заглушки для розеток.

  • Приділяти час на навчання дитини правил безпечного поводження з електроприладами та електромережею.

Батьки і вчителі повинні тримати під контролем звернення дітей з електроприладами та електромережею, так як домашня електромережу - це підвищена небезпека для дитини!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber