Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У будь-якій квартирі або приватному будинку електропроводка виконана прихованим типом, тобто покладена в стіни. Для того щоб електропроводку укласти в стіни необхідно виконати штроблення стін під електропроводку. Для початку необхідно скласти проект або план енергопостачання квартири або приватного будинку з урахуванням майбутніх розподільних коробок, предметів освітлення, розеток, вимикачів і т.д.

Сам процес штробления стін під електропроводку дуже трудомісткий і запорошений. Через велику кількість пилу при штроблення стін під електропроводку слід повністю звільнити кімнату і якщо в інших кімнатах не проводитися ремонт або перепланування слід закрити двері і завісити прохід вологою простирадлом, щоб пил не просочилася в інші кімнати.

В процесі штробления стелі слід стояти на стійких підставках, на драбині не завжди є можливість стояти стійко.

Також для штробления знадобитися певні інструменти, такі як: рівень, рулетка, олівець, молоток і зубило, перфоратор з коронками для прорізання в стінах розподільних коробок і підрозетників, штроборез або болгарка і по можливості пилосос для видалення пилу.

Починати штроблення стін треба переконавшись, що штроби чи не зачеплять старі кабелю, або ж врахувати, щоб старі кабелю не були під напругою. Для того щоб в цьому переконатися електрики використовують спеціальний прилад - індикатор напруги. Працюючи з електроінструментами слід враховувати правила безпеки.

Найакуратніші штроби виходити, звичайно, з використанням штроборіза, який спеціально розроблений для штробления стін. Мінусом є велика кількість пилу, тому штроборез необхідно використовувати з будівельним пилососом. Ці інструменти дорогі і купувати їх для штробления стін в одній квартирі або приватному будинку не раціонально, електрики для штробления стін використовують свій інструмент.

Наші електрики мають досвід і інструменти для штробления стін по електропроводку як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж можуть провести консультацію з вас питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber