Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Існує ряд електричних робіт, які можна виконати, маючи ряд навичок самостійно, але в таких ситуаціях як коротке замикання, повна або часткова заміна електропроводки і багато інших складних електричні роботи слід звернутися до професійного майстру електрику. Є два варіанти виклику електрика: виклик майстра державного службовця з «Обленерго», «1580», «ОСББ», або викликати приватного електрика.

Які переваги має виклик приватного електрика?

  • Приїзд майстра з Обленерго, 1580 або ОСББ доведеться довго чекати, спочатку необхідно додзвонитися, банально, але часто вже на етапі подачі заявки на виклик майстра доведеться почекати. Потім ще не факт, що майстер не те що приїде в цей день, а й те що електрик з'явитися на цьому тижні. У той час як приватний електрик має можливість термінового виклику електрика і приїде оперативно протягом години, в нічний час або ж у вихідний день, так як залишитися без світла досить неприємно і незручно.

  • Електрик з Обленерго, 1580 або ОСББ отримує ставку за виконану роботу, тому якість робіт такого майстра дуже часто кульгає, а приватний електрик завжди зацікавлений зробити якісно свою роботу так як ви платите йому безпосередньо живі гроші і можете стати його постійним клієнтом по будь-яких виникаючих питань з електропроводкою.

  • Електрики з Обленерго, 1580 або ОСББ вкрай рідко мають при собі всі необхідні інструменти для роботи, не кажучи вже про матеріалах, досвідчений приватний електрик завжди приїжджає на виклик з усіма необхідними інструментами, плюс має в запасі найбільш часто необхідні матеріали, а в індивідуальних випадках може терміново з'їздити в електротехнічний магазин.

  • За правилами безпеки електрики повинні входити в вашу квартиру або приватний будинок у взутті, і електрикам держслужб часто неважливо доведеться вам після виконаних ними робіт відправляти килим в хімчистку, приватні електрики більш акуратні і хороший майстер завжди має при собі бахіли щоб уникнути створення додаткових труднощів для клієнта.

Викликаєте приватного електрика в Запоріжжі за номером телефону: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65.

Наші електрики професійно нададуть будь-які електричні послуги як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші приватні електрики працюють і у вихідні дні і в свята. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра електрика!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber