Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У разі короткого замикання вся квартира або приватний будинок можуть залишитися знеструмленими. У такій ситуації необхідно терміново усувати причину неполадок і відновити електропостачання квартири або приватного будинку. Коротке замикання - це наслідок контакту двох проводів з різними потенціалами. Коротке замикання виникає в слідстві неправильної експлуатації, затоплення квартири, перегріву або порушення ізоляції проводів або інших чинників.

Якщо виникла підозра короткого замикання необхідно провести аварійно-відновлювальні роботи, а саме тестування і ремонт електропроводки. Поява запаху гару, іскри, загоряння, відключення світла по всій квартирі або всьому будинку є ознаками короткого замикання. Помітивши місце короткого замикання щоб уникнути небезпеки для життя слід відгородити доступ до місця короткого замикання тваринам і дітям. Якщо при короткому замиканні вибило електрику в повному обсязі, слід знеструмити електрику взагалі, щоб уникнути витоків електричного струму.

При короткому замиканні, не маючи досвіду роботи з електрикою слід викликати фахівця електрика. Майстер проведе огляд квартири або будинку, для того щоб знайти місце короткого замикання. Орієнтуючись на запах гару, підпалини на стінах, перевірить чи немає обривів проводів, перевірить цілісність ділянок електромережі. Електрик проведе діагностику вимикачів, розеток, автоматів або пробок, шляхом послідовного підключення електроустаткування встановить який електроприлад став причиною короткого замикання.

Для того щоб попередити коротке замикання, слід: не підключати одночасно в мережу кілька потужних електроприладів, не використовувати поламані електроприлади ремонтувати або замінювати їх новими своєчасно, ремонтувати іскрять розетки і вимикачі в терміновому порядку, не маючи навичок і знань не ремонтувати електропроводку самостійно, встановити автомат і пристрій захисного відключення (УЗО), 2 рази на рік проводити діагностику електропроводки викликаючи майстра зі спеціальним інструментом.

Необхідно усунути коротке замикання в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виявлять і усунуть коротке замикання як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші електрики працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само для усунення аварійних ситуацій є послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber