Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Світлодіодні світильники Armstrong надійні і енергоефективні. Світильник Армстронг здатний повноцінно замінити растровий світильник з 4-ма люмінесцентними лампами Т8.

Основна сфера застосування світильників Армстронг, звичайно ж офісні, торгові та виробничі приміщення. Такі світлодіодні панелі легко і гармонійно встановлюються як в підвісні стелі типу «Армстронг», так і накладні і підвісні стелі інших типів.

Переваги світлодіодних світильників Армстронг:

  • Енергоефективність.

  • Швидкість і легкість установки світильників.

  • Рівний і не мерехтливий світловий потік.

  • Безшумний режим роботи.

  • Більш потужний і рівномірний світловий потік, ніж створюваний лампою накалюванння.

Існують деякі тонкощі установки світильників Армстронг, такі як дотримання відстані при установці каркаса під світильник, від планки каркаса до стелі не менше двадцяти сантиметрів, інакше світильник треба буде встановлювати разом з набором каркаса, і потім вже в слідстві експлуатації світильника не буде можливості легкого доступу до світильника і обслуговувати його буде досить складно.

Світильники Армстронг неважко диференціювати від інших типів світильників, світильник має квадратну конструкцію на чотири лампи, які прикриті або розсіює плівкою, або відбиває гратами.

Установка світильників Армстронг досить проста і швидка, так як розмір світильника збігається з розміром осередку для установки світильника. Але слід придивитися і приміряти так як трапляються випадки розбіжності при економії матеріалів в моменті установки підвісної стелі.

На початку роботи з освітлювальної арматури необхідно зняти розсіювач, для полегшення установки світильника. Потім в клітинку, в яку буде встановлюватися світильник, вставляють його під певним кутом по діагоналі, а коли світильник цілком виявився за стелею світильник розміщують по горизонталі і щільно поєднують з осередком.

В інтернет-магазинах і магазинах електротоварів представляє широкий асортимент підвісних і стельових світильників різних форм і дизайнів для будь-якого індивідуального випадку.

Установка світильників для стель Армстронг не тільки відмінне рішення освітлення, а й можливість реалізації безлічі дизайнерських ідей, що дозволяють візуально розширити приміщення і багато іншого.

Необхідно встановити світильники на стелю Армстронг в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають установку стельових світильників різних типів, як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють сім днів на тиждень. Звичайний виклик майстра: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber