Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Світлодіодна стрічка - це спеціальна стрічка, зібрана з світлодіодів для освітлення, виглядає як гнучка плата, на якій з однаковим відстанню один від одного розміщені світлодіоди. Світлодіодна стрічка досить економічне рішення освітлення або підсвічування як приміщень, так і меблів, автомобілів, інтер'єру і так далі. Підключення світлодіодної стрічки справа нескладна, тому в більшості випадків виконується самостійно.

Світлодіодну стрічку можна встановлювати, як цілим шматком, так і невеликими частинами, ділять світлодіодну стрічку кратно трьом светодиодам. Якщо світлодіодна стрічка якісна, то місця поділу будуть промарковані виробником, що значно зручніше ніж самому розбиратися як поділити світлодіодну стрічку. У разі неправильного поділу світлодіодної стрічки, відрізають стрічку звичайними ножицями, а не працездатним виявиться всього одна ділянка стрічки з трьох світлодіодів, а не вся стрічка. Виробники високоякісних світлодіодних стрічок оснащують світлодіодні стрічки проводами для підключення, але іноді ці дроти обламуються і підключення світлодіодної стрічки ускладнюється.

Світлодіодну стрічку як будь-який прилад освітлення необхідно живити, для цього потрібно вибрати блок живлення, Який забезпечить світлодіодним стрічці стабільність роботи. Щоб коректно підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки необхідно знати потужність метра світлодіодної стрічки, яка буде встановлюватися, а потім за формулою розрахувати потужність для блоку живлення. Існують три основні види блоків живлення для світлодіодних стрічок: компактні, герметичні та негерметичні блоки живлення. Не менш важливий пристрій для роботи світлодіодним стрічки контролер, він відповідає за рівень світіння і колірного діапазону світлодіодної стрічки. Контролери для світлодіодних стрічок відрізняються за габаритами, потужності, і програмами управління квітами, ну і наявністю або відсутністю пульта дистанційного керування, і самими можливостями пульта.

Плюси світлодіодних стрічок:

 • Легкість і швидкість установки світлодіодної стрічки.

 • Низькі витрати при експлуатації.

 • Надійність і довгий термін служби.

 • Можливість контролювання яскравості світлового потоку.

 • Безпека, так як світлодіоди не випромінюють тепла.

 • Можливість реалізації безлічі дизайнерських ідей.

 • Різноманітність колірних рішень, також миготіння і плавних переходів кольорів.

 • Електробезпека, за рахунок низької напруги харчування самої стрічки.

 • Різноманітність світлодіодних стрічок, і присутність в асортименті вологозахищених світлодіодних стрічок.

Мінуси світлодіодних стрічок:

 • Дорога ціна найбільш світлодіодних стрічок.

 • Неможливість суміщення зі старою арматурою.

 • Не завжди хороша передача відтінків кольорів.

Якщо вам необхідно встановити світлодіодну стрічку в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають установку світлодіодних стрічок різних типів, як в квартирі, так і в приватному будинку або ж проведуть консультацію, відповівши на всі Виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик електрика: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber