Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Монтаж електропроводки як квартирі, так і в будинку справа трудомістка. Монтаж прихованої проводки найбільш складний, так як допускати помилки не можна, тому що виправити їх потім дуже важко. Буває і так, що щоб уникнути втрат часу і коштів, небажання починати ремонт заново доводиться миритися з деякими несправностями електропроводки. Щоб не створювати собі труднощів з електропроводкою, досить дотримуватися певних правил монтажу електропроводки.

Найважливіше, монтаж електропроводки краще зробити на початку всіх ремонтно-оздоблювальних робіт, щоб потім через несправності електропроводки не переробляти ремонт.

Перед тим як приступити до монтажу електропроводки складається план-схема: вказуються місця прокладки електропроводки, точки установки світильників, розеток і вимикачів. За правилами монтажу електропроводки України розетки встановлюють на відстані 30см або 80см від підлоги, а вимикачі на відстані 80-90 сантиметрів. План-схему електропроводки слід зберігати і враховувати в разі будь-яких ремонтних робіт.

Наступним етапом монтажу електропроводки дано знамено ліній для прокладки проводу, з дотриманням правил монтажу електропроводки, а саме прокладка дроти на відстані 10 - 15 сантиметрів. За цих лініях робляться штроби, глибина штроби залежить від перетину кабелю з урахуванням пари запасних міліметрів. Штроблення стін справа трудомістка і запорошене, що вимагає спеціального інструменту, такого як перфоратор або штроборез. Вибирати спосіб штробление теж варто, дотримуючись правил, а саме з огляду на особливості стін. Існує і метод прокладки кабелю за допомогою скоб на голу стіну, в тому випадку покривають кабель необхідний штукатуркою товщиною в 6-7міліметров.

Провід найкраще використовувати мідні з ізоляцією з полівінілхлориду або провід з ізоляцією на кожній жилі. Провід можуть бути як в гофре для захисту дроти від пошкоджень і більшої надійності, так і без гофри.

Щоб правильно розрахувати навантаження і вибрати кабель певного перерізу краще звернутися до електрика. Електрик підкаже яке перетин вибрати, проводу якої марки віддати перевагу, проконсультує по сертифікатам якості на дроти, а також перевірить цілісність проводів спеціальним індикатором до і після прокладки проводу в стіну. Так як потім дроти необхідно буде заштукатурити.

Пам'ятайте, що самостійний монтаж електропроводки небезпечний. Довірте всі електромонтажні роботи досвідченим фахівцям, і дотримуйтесь вимог електробезпеки та пожежної безпеки.

Необхідний монтаж електропроводки в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають монтаж електропроводки як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри електрики працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber